Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz, ha több pasival randizom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha több pasival randizom?

Figyelt kérdés

Azt hozzá kell tenni, hogy bár 3 srác van jelenleg, de ebből 2-nek fogalma nincsen róla, hogy mit akar. Azt mondták, tetszem nekik, de hogy ők nehéz esetek, és sok türelem kell hozzájuk... Ami alapvetően nem lenne gond, csak hát nem hiszem, hogy nekem kéne felszednem valakit, másrészt üres ígéretekkel nem tudok mit kezdeni.


A harmadik srác egyelőre normálisnak tűnik, meg látszik, hogy érdeklem őt, és nagyon figyelmes. Csak hát nem akarom őt hülyíteni, hogy közben másokkal is talizok...


Mit kellene tennem? Várjak, vagy ne várjak senkire?


2016. aug. 31. 16:54
1 2 3 4
 11/38 Noren1989 ***** válasza:
Csillagvirág, hiányos info alapján inkább feltételeztem a legjobbat. Másfelől az, hogy beszélget másokkal, korántsem jelenti azt, hogy randizik is, de ezt, mint fentebb mondták....neked kell tudni. Beszélgessetek, hátha kiderül, hogy notórius pedofil.
2016. aug. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Mivel 4 évvel idősebb csak, hogy lenne pedofil? :D
2016. aug. 31. 18:03
 13/38 Noren1989 ***** válasza:
Látom, kissé cinikus vagy, próbálod a mondandónk fontos részleteit megragadni ;)
2016. aug. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Szerintem egy beszélgetésben semmi nincsen. Első talin úgy sem szoktam csókolózni sem.
2016. aug. 31. 18:07
 15/38 anonim ***** válasza:

Közelítsük meg a problémát egy másik oldalról, hátha felfogod, mi a bökkenő.

Képzeld el, hogy van egy pasi, aki tetszik neked, de rájönnél valamiképpen, hogy rajtad kívül még két csajt fűz. Hogy éreznéd magad? Nem éreznéd magad hülyének és megalázva?

2016. aug. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
Te mit szólnál, ha ezek a fiúk még melletted randizgatnának más lányokkal?
2016. aug. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Következő az lesz hogy Gáz ha 4 pasival d'gok?.
2016. aug. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
De én nem fűzök senkit. Mondom, hogy ők se tudják, mit akarnak. Majd ha eldöntötték, akkor közlik úgyis. Ha meg nem közlik, akkor magukra vessenek. Nyilván, ha megmondanák, hogy járni akarnak velem, akkor más lenne a helyzet, mert akkor döntenék.
2016. aug. 31. 18:25
 19/38 Noren1989 ***** válasza:
Ők csak azt mondanák, hogy megdugnának.
2016. aug. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Akkor mi a problémád? :D Nem ígértek nekem semmit, szóval szerintem azzal randizom, akivel akarok.
2016. aug. 31. 18:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!