Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz, ha több pasival randizom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha több pasival randizom?

Figyelt kérdés

Azt hozzá kell tenni, hogy bár 3 srác van jelenleg, de ebből 2-nek fogalma nincsen róla, hogy mit akar. Azt mondták, tetszem nekik, de hogy ők nehéz esetek, és sok türelem kell hozzájuk... Ami alapvetően nem lenne gond, csak hát nem hiszem, hogy nekem kéne felszednem valakit, másrészt üres ígéretekkel nem tudok mit kezdeni.


A harmadik srác egyelőre normálisnak tűnik, meg látszik, hogy érdeklem őt, és nagyon figyelmes. Csak hát nem akarom őt hülyíteni, hogy közben másokkal is talizok...


Mit kellene tennem? Várjak, vagy ne várjak senkire?


2016. aug. 31. 16:54
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Aki sokat markol, keveset fog.


Neked kell tudni, hogy melyiktől akarsz igazán valamit, a többit meg le kell építeni.

2016. aug. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit úgy tűnik, hogy rájuk akarod hárítani a dolgot - ahelyett, hogy Te magad döntenéd el, hogy ki a legszimpatikusabb. Azzal randizz aki neked szimpatikus - addig még nincs baj amíg 1-1 találkozód van többekkel is - de ha valamelyikük már komolyabban tetszik/szimpatikus a számodra akkor ildomos lenne a többiekkel ilyen téren szakítani. Ez a Te érdeked is - ugye nem lenne jó, ha az akivel minden szép és jó, azért "szakítana" veled e téren, mert megtudja hogy többekkel is találkozol?


Választanod kell... De lehetőleg saját döntés legyen ne pedig az, hogy "a 3.próbálkozik ezért ő a nyerő"...

2016. aug. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Nem vagy együtt egyikkel sem, így jogod van másokkal is randizni.
2016. aug. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
0%
Te szégyened, nem a miénk.
2016. aug. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Na igen, csak az a gond, hogy mind a hárman szimpatikusak, csak más okok miatt...
2016. aug. 31. 17:28
 6/38 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz. Nem vagy exkluzív egyikkel sem, nem jártok, nincs kapcsolat, miért is lenne gáz?


Azzal és annyi emberrel randizol akivel és ahánnyal tudsz/szeretnél. Nem gondolom hűlyítésnek, ismerd meg mindegyiket.

2016. aug. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
0%
Gáznak éppenséggel nem gáz... de az már biztos, hogy az erkölcsösség szobrát se rólad fogják mintázni.
2016. aug. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

amikor szingli voltam és párt kerestem,akkor én is több pasival cseteltem egyszerre és párhuzamosan randiztam velük. ismerkedéskor ez teljesen ok.

de ha komolyabbra fordul valakivel és már többször is találkoztatok,esetleg csók is elcsattan,akkor illene a többi sráccal megbeszélni,hogy bocsi ennyi volt.

nekem is így volt. randiztam mással,de nem igazán fogott meg,nem is pedálozott. aztán megismertem a párom. első randi után tudtam,hogy ez más és szóltam a másik srácnak,hogy bocsi nem akarok többet találkozni.

nem éreztem volna helyesnek,hogyha mással is találkozok a mostani párom mellett. persze akkor még nem jártunk,de tudtam,hogy ő más.

2016. aug. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 Noren1989 ***** válasza:
Hát...a helyedbe akkor nem hűlyíteném a harmadikat. Elmondhatnád neki a témát, ha ő is még 5 csajjal randizik, akkor ok. Persze ez valószínűleg nem így lesz.... Légy őszinte, hosszabb távon kifizetődik.
2016. aug. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
9: Szerintem de, mert társkeresőről ismerem.
2016. aug. 31. 17:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!