Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3 éve nem randiztam, ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve nem randiztam, ennyi idő kellett az előző kapcsolatomból való gyógyuláshoz. Kedden randizom egy pasival, akivel egy netes társkeresőben ismerkedtem meg. Hogy lehetnék kevésbé görcsös? Már most rettegek, hogy kudarc lesz. 29/L

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 00:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gondolj arra milyen jót röhögsz majd ha az lesz utána :D
2009. nov. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát... Ennyi idő után végre sikerül valakire úgy ránéznem és egy nagy égéssel kezdeni, nem tudom mennyire lesz vicces.
2009. nov. 8. 00:07
 3/13 anonim ***** válasza:

Tényleg kár a görcs :)

Vagy-vagy...Ha jó az, jó. Ha nem? Beesik az eső. :)

Akkor majd legközelebb ;)

Nyugi. :)

2009. nov. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg azért nem randiztál mert pánikbeteg vagy és előtte bepánikolsz. Lehet most se fogsz eljutni. Ismerem a dolgot én is ilyen vagyok.
2009. nov. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja és vegyél be nyugtatót hogy tudj aludni meg előtte is.
2009. nov. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Azért nem randiztam, mert az előző kapcsolatomra majdnem rámentem és senki másra nem tudtam gondolni, csak a volt pasimra,aki majdnem a férjem lett.

A pánikbetegséghez ennek semmi köze.

2009. nov. 8. 00:13
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha görcsölsz miatta akkor nem lesz jó...

Miért nem vársz még egy kicsit a találkozással?

2009. nov. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igyál meg 1 pohár valamit.

1 pohár, nem egy üveg! :D

2009. nov. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem akarom sokáig húzni az első találkát. Ugyanígy görcsölnék egy hónap múlva is.
2009. nov. 8. 09:36
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan voltam. Előtte nyugtató(vmi enyhe), de az idegességem így is megmaradt.Ő is nyugtalan volt, de minden simán ment, és tök jól alakulnak a dolgaink.Nem lesz semmi baj, a legtöbb normális pasinak tetszik, ha egy csaj kicsit félénk az első randin!Szurkolok!!!
2009. nov. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!