Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy egy régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy régi kapcsolatomból mindig eszembe jut az illető?

Figyelt kérdés
Már vagy 7 éve vége van,de mindig eszembe jut!Volt pár kapcsolatom azota és most is van amiben boldog vagyok.De valamiért mindig eszembe jut az illető és ő is mondta hogy én is neki elég sokszor,de mégis tudjuk hogy nem müködhet köztünk.Bár nem beszélünk jópár éve,de 3 éve összefutottunk csak dumálni és ugyanúgy áradozott a kapcsolatról hogy még senkivel nem volt neki olyan jó.De érezzük mint ketten hogy nem működne.De mégis még mindig gondolunk egymásra!De valamiért még sem tudnánk együtt lenni!De ha találkozunk ő is zavarban van és én is.Másnál nincs ez!Nem tudom mi lehet ez!
2011. febr. 3. 16:38
 1/9 A kérdező kommentje:
Találkozásra úgy értem,ha véletlenül összefutunk valahol és én is a párommal vagyok és ő is pont!Másnál ez nem érdekel,de látom hogy nála is ez van!Nem tudom fura!
2011. febr. 3. 16:39
 2/9 anonim ***** válasza:

oh úgy hívják hogy az adott csajba tényleg szerelmes voltál :D nem is kicsit :)


19F

2011. febr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ja és neki is van kapcsolata és neki is volt több is azóta!

Azt mondta hogy szereti a barátját ő is,de akkor sem volt olyan jó neki.Azt mondta olyan jó volt már az is ha csak hozzá értem.Nem értem mi lehet ez!

2011. febr. 3. 16:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez egy vágyakozás, bár magadnak is bevallod, hogy nem működne, mégis magát a személyét szereted. Tudom nekem is volt így. 6 évig voltunk együtt, ennek már 4 éve, és a mai napig tudom, hogy visszajönne hozzám, vágyik rám, én is vágyom rá, bár tudom nem lenne olyan mint ahogy azt elképzelem, vagy mint az amire vágyom. Így nem kezdek bele újból, mert hallgatok az eszemre. Nekem ő volt az első nagy szerelmem akivel az életem is megváltozott. Talán én ezért gondolok rá.
2011. febr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Amikor találkoztunk pár éve,akkor is áradozott!Nem én,hanem ő!Pedig ott állt mellette a barátja 3 méterre.Olyan volt mintha megint elakarta volna csavarni a fejem!
2011. febr. 3. 16:45
 6/9 A kérdező kommentje:
Utánna felhívott hogy fura volt neki hogy nem érdeklődöm annyira íránta!Nem tudom fura volt az egész szitu,hogy miért várja el 5 év után azt hogy a nyakába ugorjak!Nekem nem logikus ez az egész!
2011. febr. 3. 16:47
 7/9 anonim ***** válasza:

3 méterre a pasija ?:D füh :D laza a csaj bírnám XD


19F

2011. febr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet az a baj,hogy túl racionállissan gondolkodom,de ha nem azt teszem,akkor általában kicsuszik a lábam alól a talaj!
2011. febr. 3. 16:49
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is rendszeresen eszembe jut a 4 évvel ezelőtti nőm. Pont idén nyáron lesz 4 éve, hogy már nincs. És jól teszed hogy az eszedre hallgatsz! Az embert az érzetei becsapják! Engem is becsapnak! Semmi sem lenne ugyanolyan, ez csak egy ostoba tudat, amit beképzel magának az ember - de utána nagyot koppanna. Sztem csak a legelső nővel van így az ember, vagy azzal, akit tényleg k.rvára szeretett! Én így voltam vele! Mondjuk annyiból szerencsém van, h elég durván váltunk el és ezért esély sincs még csak baráti békülésre sem :D Mondhatni utáljuk egymást, eléggé keresztbe tett nekem s ha látnám tuti hogy valami nem korrekt dolgot tennék vele ott helyben :D


Na ja, szóval csak annyit, hogy nem vagy egyedül ezzel a dologgal kérdező

2011. febr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!