Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy baj az, ha úgy jöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj az, ha úgy jöttem össze valakivel, hogy még nem léptem ki teljesen az előző kapcsolatomból?

Figyelt kérdés

Még mindig szeretem az exem és sírok miatta, de akivel összejöttem, Őt is nagyon megszerettem.Szerelmes az még nem vagyok ... de ő az egyetlen, akinél kicsi esély is van rá,mert sok mindenki össze akart volna jönni velem, de eddig mindenkinek nemet mondtam.Meg amúgy nem fogunk sajnos sokat találkozni, elég ritkán. :S Ja, és neki ezt nem mondtam, hogy még gyászolom az exem, mert mikor Vele vagyok, beszélek Vele, akkor jól vagyok és nincs az a halálos életkedvem.

Nagyon hülye voltam, hogy belementem abba, hogy járjunk, vagy jól tettem, vagy mindegy? :S

/koromat ne kérdezzétek, úgysem mondom el, az most mindegy./


2010. szept. 22. 15:28
1 2
 1/11 Kamuuu ***** válasza:
Szerintem baj bár ezt csak te tudhatod igazán:D nem jó az úgy hogy van 1 pasid de közben még az exedet is imádod...
2010. szept. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De másképp szerintem nem tudok túllépni rajta ... és pedig nagyon kéne már.És mikor a mostani Barátommal vagyok, akkor úgyérzem tiszták az érzelmeim, az tisztázva van,hogy szerelmes *még* nem vagyok.
2010. szept. 22. 15:34
 3/11 anonim ***** válasza:

A szerelem nem mind az, aminek felmagasztalják.


Ha csak szerelem van, és azon kívül semmi, akkor mi lesz, ha elmúlik? Semmi.

De ha van barátság, bizalom, odafordulás, közös érdeklődés és általános tetszés, akkor ott szerelem nélkül is megvan minden, ami a boldogsághoz és a hosszú, tartós kapcsolathoz kell. Ha szerelem is van hozzá (ami egyébként menet közben is kifejlődhet), az már csak hab a Torgyán. :)

2010. szept. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sok kérdést tesznek itt fel ami arról szól, hogy "hogy felejtsem el a nagy szerelmemet".


Háát általában ezt szoktuk javasolni, hogy keress egy másik embert hogy el tudd felejteni.


Szóval a lényeg, hogy előtte ne mutasd ki hogy neked mennyire hiányzik az ex-ed, és hogy ő érte vagy oda. A jelenlegi párodnak mutasd azt hogy vele szeretnél lenni és hogy ő az aki számít neked.


kérdésedre a válasz: nem baj, csak ügyesen.

2010. szept. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálam is teljesen így volt. Szakítottunk,aztán összejöttem egy másik sráccal,de szerelmes nem voltam,de mindig a volt-srác járt a fejemben,nem tudtam sokszor rendesen koncentrálni sem a másik srácra,mindig úgy voltam,hogy hát majd úgyis kiszeretek belőle,és szerelmes leszek a másikba,de nem így történt...Amikor újból elkezdtem suliban látni,nem bírtam ki,ő is és én is szeretjük egymást,és hát összejöttünk megint. Lehet,hogy az volt nálunk is abj,hogy túl hamar jöttem össze valakivel,vagy egyszerűen Ő az igazi. :) Azt ajánlom,gondolkodj. :) Puszi. :)
2010. szept. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkivel egyetértek.Viszont mi az exemmel újra összejönni biztos nem fogunk, vagy ha mégis, max pár év múlva ... ha akkor még összefutunk véletlenül.Na, akkor megpróbálok a mostanira koncentrálni. :D
2010. szept. 22. 15:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondhatsz akármit...akkor is gáz, amit csinálsz...meg szánalmas is...ez azt jelenti, hogy félsz kilépni a régi kapcsolatodból, s előbb bebiztosítod magadat, már meg van a lelki támaszod, s csak utána dobod ki...EZ GÁZ...! De te tudod...
2010. szept. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na hallod,ezt akár az én exem is írhatta volna. Ez egy gáz helyzet,semmi jó nem fog kisülni belőle. Szépen döntsd el,hogy mit akarsz,a másik vonalat meg varrd el,mert ez így zsákutca. És csak arra nézz utána,amerre menni akarsz.
2010. szept. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Te csak más vállán tudod magad kisírni? Csak úgy tudsz elfelejteni valakit, ha rögtön odamész máshoz? Gyenge jellem vagy (tipikus).
2010. szept. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát én így még nem gondoltam rá, hogy "bebiztosítom magam, aztán majd dobom" ... nem, egyáltalán nem.Nem fogom dobni, ha már úgy érzem, hogy nem szeretem az exem.Minek?Addig szinte tuti, hogy őt is megszeretem.Szerelmileg.

A mostanival még csak az erős barátság és bizalom van meg, majd jön a többi is.Kezdetnek ez bőven jó.

2010. szept. 22. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!