Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok kilépni a kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok kilépni a kapcsolatomból. Hogy kéne tennem?

Figyelt kérdés
tudom, ha vele maradok elrontom az életem, nem érzem nőnek magam mellettem, sok a vita, visszataszító szokásai és gondolkodása van. Csak akkor teper értem ha tényleg látja hogy vége lesz. Amúgy meg semmi. Véget akarok vetni ennek. 3 évig tartott. Én 18 ő 24. Nehéz lesz, mert hiányozni fog. de annyira sajnálom őt. Nem a sajnálat miatt nem tudom h vele maradjak-e, hanem mert még érzek vmit iránta, és ahogy látom milyen állapotban van a szakítás miatt, meg ahogy vissza akar szerezni, feljönnek az érzéseim és erősebb lesz a szerelem részemről. De tudom ha vele maradok elcseszem az életem. De ez csak 1 sejtés. Mit csinálnátok a helyemben?
2010. máj. 26. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
szakíts... akárhogy
2010. máj. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de nálam ez nem megy:((( Első kapcsolatom. És nagyon nehéz
2010. máj. 26. 19:11
 3/10 anonim ***** válasza:

Neked már nem ő hiányzik, hanem a kapcsolat maga. Azaz nem attól félsz, hogy ő hiányzik majd, hanem mert egyedül leszel. Ha belátod, hogy van nélküle is élet, akkor már könnyebben szakítasz. Te döntesz, tovább szenvedsz mellette, vagy kiadod az útját, és másban keresed az igazi társat!

25/f

2010. máj. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de néha meg jó h van nekem és nagyon örülök neki
2010. máj. 26. 19:22
 5/10 anonim ***** válasza:

Találsz mást...

De amúgy mit vársz tőlünk? Szakítani akarsz, de nem tudsz. Mi azt mondjuk, szakíts, mert ez már nem kapcsolat, te meg véded.

Ha rosszul érzed magad egy kapcsolatban, lépj ki! Vagy tedd nyugodtan tönkre az életedet...

2010. máj. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de lehet mással sem lesz jobb
2010. máj. 26. 19:27
 7/10 anonim ***** válasza:

én is csak akkor tudtam elhagyni az elsőt, mikor megcsalt

nem

utána még kibékültem vele

hanem amikor mégegyszer megcsalt

szóval jó erős pofonok kellettek, ahhoz, hogy lépjek

reméljük neked erre nincs szükséged

2010. máj. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hmmm... nézzük csak, van két lehetőség: az egyik tuti rossz, a másik meg lehet rossz is meg jó is... nehéz döntés... :P
2010. máj. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha el akarod b*szni az életed, akkor maradj vele!
2010. máj. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
18 évesen nehogy már ne legyen esélyed arra, hogy lehessen egy jobb kapcsolatod... :) szedd össze magad, és szakíts. Ha úgy könnyebb, akkor kérd meg egy barátodat, hogy utána legyen veled, meg ne engedje, hogy kibéküljetek :D
2010. máj. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!