Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok kilépni egy kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok kilépni egy kapcsolatból. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Több mint 3 éve vagyunk együtt, én még egyetemista vagyok, másik városban lakom, mint Ő. Hétvégente találkozunk, de többnyire ugyanaz a program. Ha hazajövök pénteken délben, szombat estig csak "ágyban vagyunk". Nagyon ellaposodott a kapcsolatunk. Próbáltam felrázni programokkal,érdekességekkel, de ő csak otthon akar lenni, velem kettesben. Nem kíváncsi túlzottan a barátaimra sem. Probléma még talán, hogy 11 évvel idősebb a párom, így az én barátaim..."nem az ő korosztálya". Ragaszkodom hozzá, fontos nekem. Ő egyszerűen a legjobb barátom is egyben.

Nem tudom mit tudnék tenni, a szüleim sem kedvelik igazán. Hogy tudnék a lehető legfájdalommentesebben kilépni ebből a kapcsolatból?! Bár egyenlőre emlékem sincs rajta kívül és nagyon bizonytalan vagyok én is...

Köszönöm a válaszokat. 24 / N


2011. jún. 16. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Fuuu hát nagy elhatározással tudsz kilépni.Én elözö kapcsolatombol ugy tudtam lépni,hogy megismertem mostani páromat.Exemet féltem otthagyni.3évet voltam vele.Minden nap csak vele,senki mással.Otthon ülés és ennyi.Nem szabadott volna soserm hagyni ellaposodni.Vagy határozd el magad és szakits,vagy probálkozz ha ugy gondolod megéri.Én 1 évet küzdöttöm hátha jobb lesz.Ha mostani páromat nem ismertem volna meg még mindig az exel lennék,mert rossz szavam nem lehet rá.Csak volt valaki aki jobbat ajánlott :)
2011. jún. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35 éves (hozzád képest) vén kujontól ne várj többet...-.-" egyszerűen dobd ki a p*csába... légy már 1 kicsit talpraesettebb mint a korosztályodban lévő lányok többsége...
2011. jún. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szépen korrekten meg kell mondani, hogy "neharagudj, úgy érzem ennek a kapcsolatnak nincs már jövője,teljesen elhidegültem." Ez a kulcsmondat.
2011. jún. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!