Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell kilépni jó kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell kilépni jó kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Három éve vagyunk együtt a párommal, nincs gyermekünk, nem vagyunk házasok. Ő nagyon kedves és figyelmes, az első évben szerelmes voltam belé, Ő még mindig belém. Lassan, 30 leszek, és szeretnék gyereket. Párom igazi megbízható férj típus. A problémám, hogy több mint fél éve nem kívánom Őt szexuláisan. Lehet, hogy ez csak átmeneti? Kedves és figyelmes, elég jól megvagyunk, de kicsit inkább testvéremnek érzem. Tudja a problémámat, mégis megértő, Ő úgy gondolja, ez átmeneti, mert eléggé stresszes időszakban vagyok. De szerintem nem normális, hogy több mint fél éve csak más férfiakkal fantázilok, és vele meg egyáltalán nem akarok együtt lenni. Viszont nem akarom, és nem is fogom megcsalni. Vagy szakítanom kéne vele, vagy még többet várni... Egyáltalán van értelme tovább várni?! Nem tudom, mit tegyek, lehet, hogy minden kapcsolatban eljön ez az időszak... akkor meg egyszer úgy is maradnom kell, ha családot szeretnék. Nem hiszek az "igazi"-ban, és úgy gondolom, hogy előbb-utóbb úgysem a lángoló szerelemről és a forró szexről szól a kapcsolat, de nem korai ez kicsit?!

Tudom, hogy nekem kell döntenem, nem tanácsokat várok, csak szeretnék hasonló problémával küzdő társaimmal beszélni erről. Olyanok hozzászólásait várom, akik már léptek ki jó kapcsolatból a fent említett ok miatt, vagy pont ilyen kapcsolatban vannak, és hozzám hasonlóan még hezitálnak!


2010. máj. 30. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért akarsz kilépni, mert nem kívánod? Szerintem dobjátok fel... A bilincs, vagy még más, nem annyira perverz és undorító cuccok még senkit sem öltek meg. Esetleg változtassatok az ágybeli szokásokon, csináljátok új helyeken:)
2010. máj. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem vagy normális. nemmegy a sex, és dobod? mire számítasz? kit újat fogsz találni 30 évesen? Bon Jovit??? örülj neki, hogy normális társad van, és megértő. ugyanis manapság már ilyet elég nehéz találni.
2010. máj. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, én még csak 18 vagyok, meg sem érthetem a gondjaidat. DE én mostanában ( egy bő hónapja) léptem ki egy jól működő kapcsolatból. Nem volt bűnbak, se megcsalás, se olyan hibák, amiken javitani tudtunk volna, egyszerűen nem illettünk össze, és nem volt jövőkép. Épp ezért gondoltam, h megirom neked ezt. Én még elég fiatal vagyok, h úgymond váltogassam a barátaimat az "Igazit" keresve. De te már tudod mit akarsz, családot, gyereket, és ha már most úgy érzed, már fél éve, h nem kivánod őt, h testvérként szereted, akkor szerintem legyen vége. Ami már elmúlt, azt sajnos nem lehet visszahozni. És inkább most mondd azt, h legyen vége, mintsem akkor amikor már gyerekek, házasság lesz, mert akkor ezerszer nehezebb. Nem egy idősebb ismerősöm szenved ettől, h elkötelezte magát, és most szenved, nem mer elválni a hitelek, gyerekek miatt. Válts most, igaz piszok nehéz lesz, de ezzel esélyt adsz magadnak, hogy megtaláld nemis az igazit de olyan férfit, akit kivánsz, és nem hezitálsz mellette. Az igaz, h egy idő múltán elmúlik a lángoló szerelem, meg az, h egész napot az ágyban töltöd a kedveseddel, de ami utána van, azis s szerelemről, szeretetről kell szóljon, de olvasva a leirásodat, a tti kapcsolatotok nem erről szól. Sztem merj lépni. Ha meg rosszul sül el, és érzed, h mégis ő kell neked, akkor (ahogy leirtad a férfit) is újra tudjátok majd kezdeni, ha ténleg olyan megértő. sok sikert:)
2010. máj. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
soha nincs későn kilépni egy kapcsolatból. azért jól gondold végig, próbáljátok meg közösen helyre hozni. ez nem csak egy emberen múlik. az, hogy idáig jutottatok nem csak miattad van. beszéljétek meg, ha úgy sem megy, nincs más hátra, mint a szakítás. Sokan sajnos olyan kapcsolatban élnek évtizedek óta amit csak a gyerekek vagy a közös vagyon tart össze, aztán az egyik alkoholista lesz a másik meg jár ideggyógyászhoz, a gyerekek meg végignézik az egészet...
2010. máj. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
manapság már sokféle vágyfokozót lehet kapni próbáld ki hátha jó lesz és próbáljátok feldobni a szexuális életeteket pl.: spontán együttlétek
2010. máj. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem érdemes egy oylan kapcsolatban maradni, ahol kételyeid vannak. ha megtalálod az igazit, semmi kétely nem lesz benned.

most tegyük fel, vennétek vágyfokozót..minek? nem szedheted mindig. szerelem nélkül a kapcsolat egyenlő a nullával! hagyd ott, amíg jobban bele nem bonyolódsz a gondolkodásba, mert ebből depi lesz!

szülnél neki egy gyereket, 3év eltelne, és falra másznál a páordtól. a gyereknek nem lenne testvére(egykeként meg rossz), ti meg pereskednétek válás ügyben.



nah.. megéri?

2010. máj. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Mindegyikben találtam valami hasznosat, örülök, hogy írtatok!
2010. jún. 6. 21:00
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Szia!


Mi 8 éve vagyunk együtt a kapcsolatban és én kb. 2 éve nem kívánom a páromat. Az én párom is figyelmes, kedves.. ez a dolog nem átmeneti, nem múlik el magától, csak egyre rosszabb lesz idővel.. idővel az is rosszul fog esni ha csak hozzáér.. ilyennek ne szülj gyereket, mert utána még annyira se fogod őt kívánni, mint a gyerek előtt.. szerintem szakítsatok, és barátok maradhattok azért..

2010. júl. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a reakciókat!

Kb. másfél hete szakítottam, és ez volt a legjobb dolog, amit tehettem. Most így utólag már azt is látom, hogy egyáltalán nem lehet az ilyet jó kapcsolatnak tartani, ez csak a biztonság illúziójába való kapaszkodás volt.

Kívánok mindenkinek, aki hasonló helyzetben van, mint amilyenben én voltam, határozottságot és elszántságot!

2010. júl. 27. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!