Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Múlthét pénteken összejöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múlthét pénteken összejöttem egy fiúcskával (ez a jó szó:DD). Buta voltam, mert szeretem 100%-osan. Félek kilépni a kapcsolatból. Mit tegyek? 17L

Figyelt kérdés

Fiúcska, mert EMO beütésű. Nem az a 'divat emo', hanem az a tipikus érzelgős/érzelmes pasi. Folyton a hátsómban van (sulis társ), és frászt kaptam attól, amikor facebook-on írta, hogy suli után is együtt kellene lennünk.

Szóval lényeg a lényeg, hogy már eldöntöttem, hogy megmondom neki, hogy ő jobban szeret, mint én őt, stb. De félek, mert így is tele volt vágásokkal a keze. Folyton azt mondja, hogy hiányzom neki, szeret stb. És ha megmondanám neki, hogy rájöttem, hogy nem akarok semmit tőle, kitudja mit tenne.


2011. jún. 13. 11:18
 1/5 Burny bácsi ***** válasza:
Nem hiányzik a társadalomnak. Csak mondd meg neki. A vagdosás jogát meg adjuk vissza a darkos idiótáknak.
2011. jún. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak szánalomból ne tarts fenn egy kapcsolatot. Úgy sem tartana sokáig és csak romlanának a szakítás körülményei.
2011. jún. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Annyi javítás a kérdésben: Buta voltam, mert NEM szeretem 100%-osan.

És nem múlthét pénteken, hanem azelőtti pénteken. Bocsi, vasárnap érzetem van.

2011. jún. 13. 11:22
 4/5 szamóca.. ***** válasza:
még inkább most dobd ki, később jobban megszeret.
2011. jún. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

adj neki egy gyémántbevonatú pengét. lehet gyűjtő és értékelné. mi ez a nagy törődés más emberek vágásai iránt?

1. lehet késharcos.

2. lehet bunkóság más emberek magánéletébe beleásni (ha valakit elkezdek félteni hogy OMG öngyilkos lesz az már magánélet)

3. írták hogy nincs rá szüksége senkinek? (a társadalom szót használták előttem) :)

2011. jún. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!