Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok kilépni ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok kilépni ebből a kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Egy 2 éves kapcsolatban vagyok bent. Ő 26 éves. Az elején hatalmas szerelem, minden gondolatomat lekötötte, ha vele voltam olyat éreztem, amit az előző kapcsolataimnál soha, mindent szépnek láttam, amit mondott vagy csinált...

Most két év után, eltűnt a rózsaszín köd, megismertem alaposabban (egy éve élünk együtt), és rájöttem, hogy egy csomó dolgot nem bírok benne. Alapvető kérdésekben gyökeresen ellenkező a nézetünk, sokat veszekszünk, és nyilvánvaló, hogy pl. a mi kapcsolatunkból esküvő és gyerekek nem lennének (pedig én vágyom családra).

De én szinte ugyanazt a szerelmet érzem iránta, mint anno, csak most látom a hibáit is, amik nagyon zavarnak. A szívem egyik (nagyobbik) fele azt mondja, szakítsak, mert ez a kapcsolat nem hosszútávra termett, a másik fele viszont még mindig repked a boldogságtól, ha vele lehet...


2010. júl. 6. 00:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Biztosan nem lehet áthidalni a hibákat? A szerelem egyik feltétele az elfogadás, azonban van, amit nem lehet elfogadni, de én egy olyan embert képtelen lennék szeretni, akit nem tudok elfogadni. Gondold végig még egyszer.
2010. júl. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ebben csak te dönthetsz semmi mást.Szerintem gondold végig,hogy milyen jövőt képzelsz el magadnak.Mik azok a dolgok,amiket biztosan szeretnél,amiből nem tudsz engedni,mert akkor már nem lennél boldog.Ha tudod mik ezek,akkor gondold végig,hogy ezek közül mi az,amit meg tud neked adni.

A szerelem elmúlik.2 év még nem olyan hosszú idő.A pillangó érzés és a jaj de jó,hogy vele lehetek érzés el fog múlni.Ha tényleg összeilletek,akkor ez utána fog kiderülni.Ha van egy közös célotok és egyirányba tartotok,akkor a lángoló szerelem elmúltával is a másikat akarjátok majd.Ha az alapokkal is baj van,akkor a lila köd után az üresség marad.

2010. júl. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*senki más
2010. júl. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jajj te buta lány, a kérdésedben benne volt a válasz
2010. júl. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
mérlegelj. ha szereted és megvagytok, eltudod képzelni vele a jövődet, mert szereted akkor maradj vele. de ha úgy érzed, hogy nem hozzád illik, minden idegesít benne, eleged van sokszor a hülyeségeiből, már nem tetszik annyira, már nincs miről beszélgetnetek, állandóan veszekedtek, van hogy úgy érzed, hogy csak megszokás, akkor ideje kilépni. ezt neked kell eldönteni. amikor nekem volt egy 2 éves kapcsolatom, én akkor költöztem el tőle, mikor már éreztem, hogy ha meglátom csak ideges leszek, amikor már semmiben nem értettünk egyet, amikor már megtetszettek más pasik is, akkor rájöttem hogy megszokás és kiléptem. azóta együtt vagyok a párommal, 6 éve, minden szép és jó volt nálunk is az elején, de mi sem illünk össze sem külsőleg sem belsőleg, mégis nagyokat tudunk beszélgetni, támogatjuk egymást, jó együtt, szeretjük egymást, tervezünk, veszekedés alig van. szóval elvagyunk. persze, mindent másképp látunk, külsőleg is teljesen mások vagyunk, abszolút nem illünk össze, ezt az elejétől tudjuk, mégis szeretjük egymást és tök jól elvagyunk, lassan gyerek, házasság. szóval ezt te érzed. én elfogadtam így a párom, a kapcsolatunk, mert szeretem és jó vele. mérlegelj és gondold át. 28/L
2010. júl. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!