Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ötleted hogyan tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ötleted hogyan tudnék kilépni 5 éves kapcsolatomból?

Figyelt kérdés
A jelenlegi párom már ugyérzem hogy nem szeretem, és ezt neki megmondtam de nem értette meg, már többször megcsaltam és bevallottam neki és ugyse hagyott el!Mindenbe visszautasitom, nem fekszek le vele, és sokszor csináltam olyat mikor nálam volt, éjjel 11 kor elmentem otthonról 2-3 órára!Bármit mondok Bármit teszek nem akar elhagyni és én nem tudom lerázni!Jelenleg egyetemista vagyok szóval nem költözhetek még el!És ennél gonoszabb nem szeretnék lenni...vagy már nemis lehetek...
2009. aug. 19. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi van? Nem költözhetsz el? Hanem? Mi legyen? Kié a lakás? A csajé, és ki akarod tenni, vagy mi a franc van?
2009. aug. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Miért arra vársz,, hogy ő hagyjon el? Mond meg neki, hogy többet nem akarod látni, nem szereted, szakítsatok. Arra nincs merszed, hogy elküldd, de arra van, hogy megcsald? Ha azt akarod, hogy legyen vége, akkor mond meg neki nyíltan, nem kell trükköket bevetni, hogy ő hagyjon el.
2009. aug. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
"Húzz innen büdös luvnya, a Rozit akarom itt kefélgetni." :P
2009. aug. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sok süket!En csaj vagyok...és már megmondtam a szemébe ,nyiltan ...és az egyetem miatt nem költözhetek el a városból...kulonben a testveremmel lakok és ö mindig beengedi szoval nem tudom razarni az ajtot...ilyen jo otleteket az 5 eves hugom is tudna adni:))
2009. aug. 19. 12:50
 5/10 anonim ***** válasza:

Jelentsd fel zaklatásé..

Vagy égesd le a haverjai előtt:D

2009. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ne adj neki csókot sem. majd észreveszi magát.ismerkedj nyíltan. jöjj össze mással.. a barátnőm 6évig járt egy sráccal vége lett és a srác még egy évig nem szált le róla.pedig a srác miatt lett vége. nálatok mi volt a baj?
2009. aug. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nincsenek haverjai, nem adok csokot neki...és ismerkedek...van szeretőm ...nem jelentem fel...jól is néznék ki:))
2009. aug. 19. 13:07
 8/10 A kérdező kommentje:
a baj hogy nem szeretem...es mas celjaim vannak az eletbe!neki semmi nincs csak elni egyik naprol a masikra
2009. aug. 19. 13:12
 9/10 anonim ***** válasza:
mondd neki azt hogy terhes vagy valaki mástól és szálljon le rólad mert azzal az illetővel szeretnél lenni, vagy mutasd be a szeretődnek és hagy őket elbeszélgetni, találkozgass az orra előtt a szeretőddel, keress neki másik barátnőt, stb stb
2009. aug. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
csak kényelemből van a nyakadon,ő sem szeret, mert akkor nem így reagált volna ezkre a szitukra. szerintem költöztesd ki:-)))
2009. aug. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!