Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy baj az, ha úgy jöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj az, ha úgy jöttem össze valakivel, hogy még nem léptem ki teljesen az előző kapcsolatomból?

Figyelt kérdés

Még mindig szeretem az exem és sírok miatta, de akivel összejöttem, Őt is nagyon megszerettem.Szerelmes az még nem vagyok ... de ő az egyetlen, akinél kicsi esély is van rá,mert sok mindenki össze akart volna jönni velem, de eddig mindenkinek nemet mondtam.Meg amúgy nem fogunk sajnos sokat találkozni, elég ritkán. :S Ja, és neki ezt nem mondtam, hogy még gyászolom az exem, mert mikor Vele vagyok, beszélek Vele, akkor jól vagyok és nincs az a halálos életkedvem.

Nagyon hülye voltam, hogy belementem abba, hogy járjunk, vagy jól tettem, vagy mindegy? :S

/koromat ne kérdezzétek, úgysem mondom el, az most mindegy./


2010. szept. 22. 15:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy gyenge vagyok.Amúgy meg nem, nem csak más vállán.Eddig is már rég összejöhettem volna valakivel, csak hogy felejtsem az exem, de Vele nem csak azért jöttem össze.Sőt, ez lenne az utolsó ok ...
2010. szept. 22. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!