Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki sok pasival? Cikk, velemeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki sok pasival? Cikk, velemeny?

Figyelt kérdés

Ezt most olvastam, ti mit gondoltok, ez igaz?


[link]


2016. júl. 24. 16:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
59%

Ha egy pasi sok nővel volt akkor hímri_banc, ha a nő sok pasival volt, akkor ri_banc, ezt mindenki tudja.


Ha hirdeti és büszkén vállalja, akkor ne csodálkozzon, ha megdobálják.


Nem vagyok se pattanásos, se szűz, se fiú, mégis ez a véleményem.

2016. júl. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Haaat ez a kozhidelem, engem ez a cikk most elgondolkoztatott es igy nagy hirtelen nem is tudom, h mit gondoljak:-)
2016. júl. 24. 16:59
 3/29 anonim ***** válasza:
38%

"My body is a temple,not a visitor's centre."


Ezt igy gondoltam 16evesen is es igy gondolom 18evvel kesobb is.


Azert legyen mar valami ami megkulonboztet egy tuzelo szukatol...


Kapcsolatokon belul is meg lehet elni millio szituciot,nem kell ehhez tudnia a fel varosnak hogy hogyan elvezek es hogy borotvalom.


Marha egyszeru megkapni valakit mert megkivanom,a muveszet viszont a ferfi megtartasa nem pedig hogy strigulazzam h hanyfele formaju es izu farok volt a szamban x ido alatt.Most nagyon lesarkitottam a cikk mondanivalojat de a lanyaimnak azt szeretnem tovabbadni hogy ertekesek es nem olcso tomegcikkek.Jah es nem vagyok prud,nagyon nem,de tudni kell nemet mondani,akar a sajat vagyaidnak is.

2016. júl. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
72%

r*b*nc mind a 2 nemnél az aki sok partnerrel van/volt lesz!


Ez max a kisebbségi komplexusban szenvedőknél menő, van mivel kompenzálniuk a dolgaikat!

2016. júl. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
69%

Az én életem, az én döntésem. A szüleim előtt nem hangoztatom, mások előtt sem. Ha randizok valakivel és rákérdez akkor elmondom, hogy sok pasival voltam és nőkkel is. Nem fogok élvezeteket kihagyni azért, hogy megfeleljek a társasalomnak. Ha valakinek nem tetszik, akkor nincs szükségem rá az életemben. Vadidegen pedig azt gondol amit akar. A saját boldogságom érdekel, nem az hogy megfeleljek mások elveinek.


23N

2016. júl. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

És?

Na és?

Most őszintén; nem tud érdekelni. Ha ő így érzi jól magát, tegye. Nekem csak az a gondom, hogy egyesek hirdetik magukról. Mi közöm van ahhoz a nőhöz, akin átment egy egész város? Semmi.

Aki meg igénybe akarja venni a szolgáltatásait, ő úgyis megtalálja, csak jó helyen kell keresni.

2016. júl. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
64%

Akárha én írtam volna :) Párszor hasonló szellemiségben már válaszoltam itt is egy-egy ilyen jellegű kérdésre.


Összesen 7 pasival feküdtem le eddigi életem során, van aki szerint sok, van, aki szerint kevés, ezek egy része párkapcsolaton belül, egy másik része pusztán érzelemmentes kalandból fakadt, de mindezeket az élet hozta így és egyiket sem bánom, soha nem is bántam egy percig sem. Akit ez zavar, az valószínűleg önértékelési problémákkal is küzd és valóban azon aggódik, vajon a nagy összehasonlítási alapomból melyik korábbi partnerem volt jobb nála. Na, ilyen emberre nekem speciel nincs szükségem, szóval jobb is, ha egyből ő maga szelektál ki engem a kezdeményezési listájából.

2016. júl. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Gotland ***** válasza:
57%

Nem rossz cikk, van benne ráció.

Még akkor is tetszik, ha nem teljesen értek vele egyet. A társadalomnak való megfelelési kényszerrel kapcsolatban pedig teljesen igaza van.

2016. júl. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
67%
Ezek az ékezetek borzasztóan idegesítettek XD
2016. júl. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
43%

Az ilyen szenny "cikkek" miatt divat ma r..nak lenni.

Amivel nem is lenne gond. Csakhogy! A nagy "önmegvalósításos", "élvezet" után letagadják a múltukat, mert tudják, hogy különbem egy férfinak sem kellenek. Vagy amelyik elfogadja őket ilyennek, az sem különb, de az a férfi már nekik sem kell.

Prostik mindig is voltak, és mindig is lesznek. Ez egy nagyon szép szakma, semmi rossz nincs benne.

De! Akkor ne vegye fel a hófehér mennyasszonyi fátylat (ruhát). Hanem mindig is legyen büszke a múltjára, és vállalja a következményeit az "élvezetének".

Ha ennyire nincs ezzel baj, akkor vállalják büszkén, a szüleik, a férjeik, és a gyerekeik előtt is!!!

2016. júl. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!