Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki sok pasival? Cikk, velemeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki sok pasival? Cikk, velemeny?

Figyelt kérdés

Ezt most olvastam, ti mit gondoltok, ez igaz?


[link]


2016. júl. 24. 16:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
56%
Ne is generáljatok látogatottságot ennek a buta libának, még olvasni is rossz a hülyeségeit (amikkel őszintén remélem hogy nem fog túl sokakat megfertőzni). Ilyen gondolkodással még akkor sem kellene egy éjszakára sem a szerző, ha esetleg topmodell lenne és könyörögne érte nekem. De ezt neki sajnos hiába írnám le, kizárt hogy bevegye a világnézete...
2016. júl. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

En sok dologgal egyetertek a cikkben leirtakkal es nehany dologban nem, az viszont vilagosan latszik, h a szerzot nem igazan erdekli masok velemenye:-))



Feszen is megosztottam, haaaat a barataim velemenye is megoszlik, de igy szep a vilag, mondjuk en nem voltam sok pasival szoval tul sok tapasztalatom nincs a dologgal kapcsolatban.

2016. júl. 24. 18:19
 13/29 Titusztitusz ***** válasza:
24%
Az ilyen nő egy k.urva...Ennyi...
2016. júl. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Gotland ***** válasza:
87%

ma 18:20


Jobb ha hozzászoksz főnök, hogy a nőknek is van ugyanannyi agya, mint a férfiaknak, nem 1756-t írunk, eltudják dönteni, hogy mi jó nekik, és a saját életükkel azt kezdenek amit akarnak.


Az ilyen gondolkodású nő, mint a blog szerzője, magasról tesz arra, hogy a 40%-ban hasznos válaszaiddal leringyózod, avagy sem a gyakorikérdéseken.


Blogtól függetlenül alapjában véve lehet, hogy jobb ember nálad.

2016. júl. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Mondjuk igy a kulsot boncolgatva engem erdekelne, hogy hogy nez ki, noi kivacsisag. Vagy nagyon ronda vagy nagyon szep, nem hiszem, hogy atmenet lenne. Mondjuk nyilvan nem fog kepet kuldeni, igy ezt mar nem tudom meg. Az is erdekelne, hogy hany pasival volt, mert lehet, hogy nem is igazan volt pasija, habar ez utobbi meglepne.
2016. júl. 24. 18:26
 16/29 A kérdező kommentje:
Jelenleg probalom kideriteni, hogy ismeri e valaki igy elso olvasatra a barataim kozul, de egyelore zero eredemeny.
2016. júl. 24. 18:29
 17/29 icu75 ***** válasza:

10#es szerinted a nemi életed a szüleidre meg a gyerekedre tartozik :-o

Amúgy a cikkben van igazság,kár lenne tagadni,de a stílusa frappáns helyett alpári.

Én nem ítélkezem egyik "tábor" felett sem,amúgy itt is az "arany középút " nálam a nyerő.

2016. júl. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
#15 Ide a bökőt hogy ő pont a tipikus rövidhajú-malacfejű, állandóan súlyproblémákkal küzdő turbófeminista.
2016. júl. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 Titusztitusz ***** válasza:
0%
14-es...Ismeretlenül szerintem ne akard eldönteni,hogy "ki milyen ember"itt...Éshát ahogy mondani szokás,ENGEM SE ÉRDEKEL KÜLÖNÖSEBBEN AZ,hogy te,vagy bárki más mit gondol a hsz-eimröl...Úgyhogy ha nemharagszol,akkor most megismétlem a meglátásomat:Az ilyen nő szerintem egy k.urva...Éshát megintcsak ennyi...(Te meg csak nyugodtan csapkodd tovább magadat a földhöz...Engem nem zavar,meg nemis érdekel...)
2016. júl. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

18-as Na, kozben olvasom a tobbi bejegyzeseit es ebbol az jon le, hogy szep es sportol marmint ket bejegyzese errol szol. Nem mondja ki, hogy magarol beszel de eleg nyilvánvalo. Ennyi cikket nem tudok vegigolvasni barmennyire is szeretnek, a legtobbet csak atfutottam hat idaig igy nez ki. Ja meg leirja valahol hogy hazas de szex csetel, ez egyre jobb, olvasok tovabb:-))))Szoval mostmar megvan, hogy szep, harmincas, sportos szex csetel, nem akar gyereket, nagyokat almodik, szereti a felenk pasikat....kb ennyi jon le.


Dobtam neki egy imelt, hogy ezt a dolgot fejtse ki bovebben meg kerdeztem tole ezt azt, meg leirttam hogy szivesen bejelolnem feszen...remelem valaszol.

2016. júl. 24. 18:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!