Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki sok pasival? Cikk, velemeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki sok pasival? Cikk, velemeny?

Figyelt kérdés

Ezt most olvastam, ti mit gondoltok, ez igaz?


[link]


2016. júl. 24. 16:46
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Amugy miert porogsz ezen ennyire Kerdezo,o lesz a peldakeped?:)
2016. júl. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

21-es Nem, de a barataim nem igazan tapasztaltak ahogy en sem, es maskepp latjak a vilagot. Nincs sok olyan baratom aki tud dolgokban tanacsot adni, es mivel a lanyrol az jon le, hogy tolerans, es nem itel el senkit igy lehet hogy tudna nekem segiteni. Nyilvan, ha lenne az ismeretsegi koromben olyan ember akitol tudok tanacsot kerni anelkul, h bunkozna akkor nem jonne szoba sem ez a lany.


De egyelore o tunik az egyetlen perspektivanak, legalabbis egy probat meger.

2016. júl. 24. 19:14
 23/29 anonim ***** válasza:

#22 Te jó ég, ezek után még úgy érzed hogy pont ő az akire érdemes lenne hallgatni ilyen téren? Vagy mégis mihez kellene neked tanács? Attól hogy valakinek saját blogja van még nem biztos igaza is van, és könnyen lehet hogy az ő élete sem olyan szép és jó mint amilyennek próbálja beállítani.

Vagy ez valójában a te blogod és csak reklámozni akartad egy kicsit?

2016. júl. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Nem nem az en blogom, de jo lenne. Mindig gondoltam arra, hogy csinalok egy blogot de sosem jutottam el odaig, nem igazan vagyok jo irasban.


Hidd el, nem csak ot "kerestem" meg van meg par blogger akinek kuldtem imelt csak meg senki nem valaszolt. A lenyeg, hogy van egy gondom, es kizart, hogy kiirjam a nyilvanossagnak, egy csomo kerdesem, de egyszeruen a barataim nem ertik, nem hallagtjak meg...:-(((


na mindegy, gaz a helyzet, ez van. Apam uj csaja lehetne mondjuk egy ugymond tanacsado, de mivel o okoxta anyuek valasat kizart, hogy barmit is megosszak vele.

2016. júl. 24. 19:49
 25/29 anonim ***** válasza:

A sokpasis cikk egy közhelygyűjtemény, a szerzőnek egyetlen saját gondolata sincs. Írói szempontból egy nagy nulla. Szarul ír szart, konkrétan.


Az alaptémához: tény, hogy van egy múltból magunkkalhozott valamiféle társadalmi megfeleléskényszer, ami főleg az öregebb, maradibb rétegből ered. Ez nem csak ebben a témában, hanem másokban is megjelenik, és nagyon akadályozó tud lenni, de erre nem az a megoldás, hogy akkor essünk át a pacin, és hülyézzük le a másik oldalt.

Az egész szabados szexuális élet abból ered, hogy túl van hypeolva a szociális élet, a minél több emberrel való találkozás, megismerés, intim kapcsolatba kerülés, és attól lesz valaki minél jobb ember, ha minél több másik emberrel létesít valamilyen kapcsolatot, miközben minden más kb le van tojva. Ez sem újkeletű dolog.

2016. júl. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Ugye az megvan hogy ez egy anonim oldal? Itt is felteheted a kérdéseidet, többféle véleményt vagy tanácsot is fogsz kapni egyszerre, és kb. kizárt hogy valaki rád ismerjen a kérdésed alapján. Csak ne írj le olyat amiről egyértelműen beazonosítható lennél. Vagy mégis mi lehet az a gond amit még így sem lennél hajlandó leírni?
2016. júl. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Én csak annyiban értek egyet a cikkel, hogy nem szabad titkolózni, így gyorsan el tudom kerülni az ilyen nőket. Ha már előre tudom, hogy ő mi, legalább nem fogok benne csalódni.
2016. júl. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
26- persze tudom, hogy anonim oldal de a fel barati korom itt log. Az ami zavar, ami a gond az egy tabu kategoria es kb.belehalnek ha valaki rajonne, plusz tok ego is, es ha kiderul vegem. Nem akarom, hogy barki is ramismerjen az iras stilusom alapjan, es azon filoztam, hogy lehet, hogy valami pszichologust vagy szakertot kene megkeresnem ha ezek a bloggerek nem valaszolnak.
2016. júl. 24. 20:25
 29/29 anonim ***** válasza:

Fú... Egyetlen dologgal értettem egyet: Nem kell másoknak megfelelni. Magadnak felelj meg, akik meg szeretnek, így fogadnak el.


Felőlem lehet ribi bárki, de mi a büdös francért kell ezt reklámozni? Mi több, egyenesen népszerűsíteni? Undorító ahogyan az emberbe sulykolnák, hogy ezzel élheti ki magát, ezzel lesz tapasztaltabb. Frászkarikát! Nem mindenki vágyik ilyen "szórakozásra". Egyébként férfiban és nőben is ugyanolyan undorító, egyre megy. Nem zavarna, ha nem ezt akarnák normálisnak beállítani. Szerintem meg pont az nem váltogatja a partnereit, akinek van önbecsülése és tartása, önbizalma. Én pl. nem tartom magamat közhasználatú tárgynak, érdemeljen ki a párom (és ne egy egész particsürhe pakolgasson felváltva). Annál sokkal többet érek. Önszántamból soha nem fogom odadobni magamat. Maradjak akkor "tapasztalatlan", de legalább tudom hogy nem tettem szét a lábaimat a fél városnak.

2016. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!