Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várják el a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a férfiak, hogy a nő legyen érintetlen, és becsületes apáca előéletű?

Figyelt kérdés

Itt ahogy elnéztem egy kérdést egy lany megkérdezte gond e, hogy ő neki már 3 férfivel is volt szex kapcsolata de ugy hogy nem jártak.

Erre sokan cafkának nevezték, hogyha nincs kapcsolatban egy nö egy férfival milyen dolog hogy ő lefekszik vele. Ilyet csak a ribik csinalnak stb...

Kérdem én miért lenne ribi valaki ha nem egy házas férfivel, vagy gyerekes apákkal fekszik össze-vissza hanem csak szimplán 2 felnőtt ember már 1-2. Randin lefekszik. Ha jól esik neki miért probléma ez?

Ráadásul van olyan férfi aki csak addig udvarol mig meg nem kap egy lányt utána kidobja. Akkor ez a nő má elitélendő?

Nektek fontos lenne, hogy a párotoknak voltak e egy éjszakás kalandjai előtettek vagy több férfivel is volt mar dolga vagy a múltja nem érdekelne csak a jelenben élnétek?


2016. aug. 23. 16:28
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
54%

Csak egy kérdés, azért mert valaki a párunká válik miért is kötjük az orrára, hogy hány numerán vagyunk túl?

Akár férfi akár csaj az illető, tökre semmi köze nincs hozzá egy "idegennek" hogy mit műveltünk az ismerkedésünk ELŐTT. Az ALATT viselkedés a meghatározó.

2016. aug. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
55%

Platók, ifák, meg vadászösztön, sokszor megbánom ha végigolvasom a kommenteket.


Egyébként milyen férfiak várják el? Miért veszed egy kalap alá mind a 3-4 milliárd férfit, nem értem.


Pláne hogy rengeteg kapcsolatnál pl az anyós vagy egyéb női rokonok néznek ferdeszemmel a nem apácás arára, a férfiak meg kacsintgatnak egymás közt. Ahány ház annyi szokás.

2016. aug. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
0%
#25 potkocsis ifa nem platós kocsi:))
2016. aug. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
76%
Ezt csak a gyakorin varjak el a harminc alatti korosztaly, az eletben nem igy mukodik:-)
2016. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
68%
#33 Szerintem érthető volt ez a hasonlat is, de köszönöm a kötözködést. :)
2016. aug. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Helyesìràsban is szoktak :))
2016. aug. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
70%
#31 Nàlunk a bélyeg visszanyalt... Netes ismerkedésnél gidagörcsös làny előadta milyen hiànya van, milyen àlomnő az àgyban. És ezt nyomatékosìtani elmesélte 3as kalndjàt. Következő nap telefonon 4est. Szalonnàt sütöttek baràtnőivel és haverjaival ittak es 4esbe ....egy jót. Aki belemegy ilyenbe (én pedig nem ) félős melettem is megcsinàlja.
2016. aug. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
#37vagyok. Ezzel a dicsekedéssel ellentètes hatàst ért el nàlam
2016. aug. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
85%

Vannak emberek, akik szeretnek kettős mércével mérni. Tudod, amikor előkerül, hogy egy férfinak volt több 1 éjszakás kalandja, akkor azt sokan menőnek gondolják, ha pedig egy nőnek volt, akkor qurvának állítják be.

Szerintem mindaddig női oldalon sincs ezzel baj, amíg nincs akit megcsaljon, vagy nem foglalt férfival kezd.


Mindenkinek más fér bele. Én a magam részéről annyit vártam el ilyen formában, amennyit én is nyújtani tudtam. Nem voltak extrém elvárásaim, csak annyi, hogy az adott férfi ne az a típus legyen, aki megfarkalta a fél várost és évekig egyéjszakás kalandjai voltak. 3-4 ilyen partner nálam nem jelentett volna gondot, plusz pár olyan, ami kapcsolatban történt... Ennyi.


Nekem 19-24 éves koromig összesen 7 férfival volt szexuális kapcsolatom, ebből kettő olyannal akivel nem jártam. Az egyik 1 éjszakás, egyszeri alkalom volt (elég szar volt a pasival ahhoz, hogy ne legyen több). A másik korábban egy jó barátommal történt. Párszor megvolt a dolog, aztán maradtunk megint csak barátok. A többi kapcsolatban történt. A 7. akivel azóta is együtt vagyok, ő pedig a férjem lett.:)

Nem gondolom soknak ezt. Nem éltem szűzi életet ez tény, volt amit utólag megbántam, rossz döntés volt, ez is tény, de nem is feküdtem össze fűvel-fával, és nem dobtam oda magam senkinek 15-16 éves gyerekként.


Én is kb ennyit vártam el a leendő páromtól, ami a partnereit illeti. Olyan pasi nem kellett volna aki évekig csak dugja a csajokat, de 1 sem kapcsolatban történt. Más kérdés, hogy végül is akivel összekötöttem az életem, velem vesztette el a szüzességét:) Így alakult, de nem bánom egyáltalán. Ami azt illeti, soha senki mással nem volt orgazmusom, csak vele.:)Inkább kár, hogy nem tudtam előre hogy ő egyszer az életem része lesz. Akkor kivártam volna azt a pár évet.


Egyébként ő is hasonlóan gondolkodik. Tud minden kapcsolatomról, és nem kapcsolatomról is. Neki is csak annyi volt a lényeg, hogy ne legyenek extrém számok ilyen téren, és lássa, hogy azért az általa választott nő el tud kötelezőtni, nem csak kalandoknak él. 30/N

2016. aug. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
nem várom el.... de tőlünk miért várják el a nők hogy 30 évesen legyen saját házunk, autónk, meg egy rakat lóvénk....?
2023. nov. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!