Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várják el a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a férfiak, hogy a nő legyen érintetlen, és becsületes apáca előéletű?

Figyelt kérdés

Itt ahogy elnéztem egy kérdést egy lany megkérdezte gond e, hogy ő neki már 3 férfivel is volt szex kapcsolata de ugy hogy nem jártak.

Erre sokan cafkának nevezték, hogyha nincs kapcsolatban egy nö egy férfival milyen dolog hogy ő lefekszik vele. Ilyet csak a ribik csinalnak stb...

Kérdem én miért lenne ribi valaki ha nem egy házas férfivel, vagy gyerekes apákkal fekszik össze-vissza hanem csak szimplán 2 felnőtt ember már 1-2. Randin lefekszik. Ha jól esik neki miért probléma ez?

Ráadásul van olyan férfi aki csak addig udvarol mig meg nem kap egy lányt utána kidobja. Akkor ez a nő má elitélendő?

Nektek fontos lenne, hogy a párotoknak voltak e egy éjszakás kalandjai előtettek vagy több férfivel is volt mar dolga vagy a múltja nem érdekelne csak a jelenben élnétek?


2016. aug. 23. 16:28
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
17%

Jajj nem bosszantom.. !! :D

De vannak ilyen nők! Vannak... 100- ával..

1.) pont lszarja mit írsz!! akkor is, ha segíteni akarsz! kap egy " igen csináld visszajelzést " és ő. A legszuperebb csaj...

2.) az ilyenek miatt hiszik azt a normális pasik, hogy minden nő a 100. partnernél jár. STB..


Én leírtam, hogy nem vágyom erre! Ha Ő igen, élje ki. De számitsa bele ezeket a dolgokat is!! ;) :D

2016. aug. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
0%
Nekem tényleg nincs kicsi szerszàmom de mégsem szeretem az agyonhasznàlt lànyokat. Nem egy baràtnőm összejàrt velem szakìtàs utàn is tkmsz-ek voltunk. Titkos kis mocskos szeretők:))Konzervetìvan neveltek és valahogy belecsúsztam a konzervatìzmus làpjàba..De elvonatkoztatva sok pasi az àlomautót (nőt) csak hasznàltan kaphatja meg ezzel tisztàban van. De mondjuk mint egy autónàl àltalànos igény, hogy évi 10-15ezer kmet fusson. Egy nőnél is elvàrható , hogy bizonyos koràra x pasival feküdjön le. Vicces mert ha egy 30as nőnek 10pasival volt dolga az lehet 22évesen volt egy éjszaka alatt keveredett össze 2vel, meg mondjuk 17-22éves kora közt 5el a maradék 8 évre jutott 3...szóval màr rég megkomolyodott. Manapsàg 2-3pasi alatt nem érdemes nőt feleségűl venni, mert akinek 1. vagy2. màsra is kìvàncsi milyen az àgyba. De mint elején ìrtam ok miatt dobtam egy lànyt neki 3-4személyes kalandjai is voltak szerelem nélkül. Aki egyszer pu... kapott félek màskor is kìvànja majd.
2016. aug. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
17%
Miért várják el a nők, hogy a férfi legyen 10/10 szuper tökéletes szexisten ,mesében illő gazdagsága meg élete?
2016. aug. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
45%

Semmilyen lenézés nem volt benne.. Amíg Te úgy nem írtál ahogy !!

A másik pedig még mndig.. vélemény nyilvánításról volt szó... Ezt megtettem..


Annyit fűznék még hozzá.. hogy az embereknek egy bizonyos %- a ítélkezik csak..

Van, aki Mindenkit elítél / beleköt...

Van, aki a " rondákat , kövéreket, vékonyakat , szőkéket..stb... "

Nem lehet ezen változtatni..

2016. aug. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

Én nem várom el,hogy érintetlen és becsületes apáca előéletű legyen egy csaj,de azért nem mindegy,hogy egy lány egy vagy 2-3 komoly kapcsolatban kefél 120-szor a partnerével és kiéli minden vágyát,kipróbál mindent ami izgatja vagy 120 héten keresztül,minden héten más dugja és a végére egy platós teherautó is könnyedén megfordul benne.


A 120 egy tetszőleges szám,csak úgy írtam ne vegyétek komolyan. :D

2016. aug. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
11%
#25 !! & Tisztitusz ... Véleménye, is teljesen jogos !! :D
2016. aug. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
78%
#25 Azért voltam olyan csajszival, akinek én voltam a huszadik, és nem volt szarrá kú.rva. Attól, hogy volt valakinek x partnere, nem biztos, hogy megfordul benne a platós kocsi.
2016. aug. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ez ertekrend kerdese (ezt nokent irom). Nekem peldaul nem fer bele se sajat magamat nem degradalom ilyesmi szintekre, se a ferfitol nem turom el aki a parom akar lenni, hogy ilyen eloelete legyen. Pusztan azert mert az ilyen viselkedes olyan dolgokat sejtet mar elore a szemelyisegrol, az esetleges kapcsolatban valo viselkedeserol amik nem eppen kedvezoek. Meg aki ilyesmit csinal (hangsulyozom nekem teljesen lenyegtelen hogy no vagy ferfi), annak a valodi szeretkezes mar erteket vesztette, nem tudja felfogni hogy milyen kiveteles az ha valakinek odaadja magat, hiszen epp tegnap vagy a mult heten is megtortent a Julival/Jozsival. Nekem ilyen "elhasznalt" lelkuletu ember nem kellene.
2016. aug. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
#27:Persze vannak kivételek,a teherautós példával csak nyomatékosítani akartam a mondanivalóm
2016. aug. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
86%
#29 Értem én, hogy mit akarsz mondani, nem mondom, hogy hülyeséget mondasz, mert neked ez a véleményed, tehát már nem hülyeség. Csak rossz példát hoztál fel, mert exbarátnőm, akinek én voltam a 3. abban tényleg megfordult a platós, a másik, akinek én voltam a 20. az meg olyan szűk volt, hogy na... Ezért nem is értettem sose, hogy miért hozzák ezeket összefüggésbe, mert a tágság többtől függ, mint hogy hány emberrel és hányszor volt az ember.
2016. aug. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!