Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várják el a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a férfiak, hogy a nő legyen érintetlen, és becsületes apáca előéletű?

Figyelt kérdés

Itt ahogy elnéztem egy kérdést egy lany megkérdezte gond e, hogy ő neki már 3 férfivel is volt szex kapcsolata de ugy hogy nem jártak.

Erre sokan cafkának nevezték, hogyha nincs kapcsolatban egy nö egy férfival milyen dolog hogy ő lefekszik vele. Ilyet csak a ribik csinalnak stb...

Kérdem én miért lenne ribi valaki ha nem egy házas férfivel, vagy gyerekes apákkal fekszik össze-vissza hanem csak szimplán 2 felnőtt ember már 1-2. Randin lefekszik. Ha jól esik neki miért probléma ez?

Ráadásul van olyan férfi aki csak addig udvarol mig meg nem kap egy lányt utána kidobja. Akkor ez a nő má elitélendő?

Nektek fontos lenne, hogy a párotoknak voltak e egy éjszakás kalandjai előtettek vagy több férfivel is volt mar dolga vagy a múltja nem érdekelne csak a jelenben élnétek?


2016. aug. 23. 16:28
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
77%
Könyörgöm, ez a 21. század, senki se várja el, hogy legyen érintetlen egy nő. Sőt... én jobban is díjazom, ha van tapasztalata.
2016. aug. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
65%
Ötöske remekül hozza az ostoba szexmániás vadbarom sztereotípiát. Ultimate érv: kicsi a micsodajuk... komoly szellemi teljesítmény kellhetett hozzá, omg...
2016. aug. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintme amúgy akkor szoktak ezen "balhézni" mikor a csajnak már volt 20-30 vagy még több "kalandja". Az 1-2-3 után csak az őrültek rinyálnak.
2016. aug. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
49%

Lényegében.. Női szemmel is ! Te is azt az almát válsztod a boltban, amelyik frissebb.. Nem az agyonfogdosott- 100x leestettet. ;)


Ha nem is elvárják... De! Ha 3 partnere volt előtted, neked a pedig 23 az egy kissé hogyismondjamnaaa.


Ha szerelmes lesz az ember, felejthető a múlt.! De van akit zavar.. Nekem nem volt sok partnerem mégis megszóltak.

Ha ismerkedek valakivel jobban esik, ( hiába, hogy pasi/férfi ) ha egy bizonyos szám alatt van a " kuncsaft lista " :D főként, mivel az enyém is rövid !! :)

2016. aug. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
És mi van azokkal az emberekkel akik nem élték ki magukat és elkezdik összevissza megcsalni a pájukat? Akkor hova az ártatlanság és a nagy becsület? Alamuszi nyuszi is nagyot tud ugrani!!!
2016. aug. 23. 17:04
 16/40 anonim ***** válasza:
70%

Te figyelj már aranyom !!!

Véleményt kértel nem!?? Nem mondtam ( én nem.. a többi kommentet nem olvastam végig! ) csak leírtam egy véleményt.

Én nem vagyok ilyen... Nem is hiszem, hogy eljön az az idő, mikor ilyenre lesz szükségem !! De nem ítélkezem.


Van akinek kell az, hogy " kiélje magát " ! Akkor tedd !!!

Csak kalkuláld bele..hogy ..

1.) ha párod lesz, inkább te mond el, mint más!

2.) nem mindenki fogja ujjongva fogadni !


Ennyi! Részemről!! :D

2016. aug. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 Titusztitusz ***** válasza:
26%
Ne bosszantsd magad 16-os...Nagyon jól látod te is a dolgok lényegét,csak tudod az ezen portálon feltett kérdések zömére a kérdezőjük NEM VALÓS ÉS ŐSZINTE VÁLASZOKATT SZOKOTT VÁRNI hanem IGAZOLÁST A SAJÁT CSELEKEDETEIRE-VILÁGNÉZETÉRE...Nos...Jelen kérdező is jól láthatóan ez a kategória...
2016. aug. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
48%

#15 akkor élje ki magát, majd jöjjön össze egy olyannal aki szintén kiélte magát. Probléma megoldva.


Én viszont nem jövök össze olyannal aki "kiélte magát" és nem is tudja megmondani, hogy hanyadik vagyok neki.

2016. aug. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:

Van akinek kell az, hogy " kiélje magát " ! Akkor tedd !!! 


Előszöris nem vagyok se az aranyod se a cicád hiába próbálnál meg lenéző atílusba megszólitani...

Boldog parkapcsolatban élek már évek óta mire is éljem ki magam hisz már megtettem :)

A párom megtette ugyanugy!

Soha nem csaltuk és csalnánk meg egymást és nem tartjuk a másikat elhasznalt árunak vagy kevesebbnek. Sőt mind2en értékes és sikeres embernek mondhatjuk magunkat a munkahelyünkön és magánéletben is.

De amit nem értek, miért itélik meg egymást az emberek azalapján hány partnere volt régen. A volt elmúlt. A jelenben kellene élni.

2016. aug. 23. 17:20
 20/40 anonim ***** válasza:
37%
Már megint egy mnstruáló vagy menopauzás által kiírt őrjöngő kérdés...
2016. aug. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!