Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért tagadják le, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért tagadják le, hogy rendszeresen próbálkoznak náluk férfiak, csak elutasítják őket?

Figyelt kérdés
2016. júl. 29. 15:42
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam tagadni.
2016. júl. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:

Még egy, olyan is volt, aki nem értett abból, hogy "NEM", na, az ilyenekkel voltam valóban bunkó, mert rákényszerítettek, de egy kezemen meg tudom számolni, hányszor kellett ehhez az eszköztárhoz nyúlnom 31 évem alatt.


Aki letagadja, azt nem tudom, miért teszi, de az ő dolga, engem hidegen hagy. De simán lehet, hogy csak te gondolod úgy, hogy tagadják sokan, mert nem gondolnád valakiről, hogy mondjuk valóban kevesen próbálkoznak nála, mert nem olyannak látszik. Engem 19 évesen vettek először észre főiskolás koromban, akkor még tapasztalatlan voltam, miközben volt olyan a középiskolai ballagó osztályomban, aki már az esküvőjére készült az érettségi után.

2016. júl. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
82%
"égszer" - Ezt a szót sem láttam még így leírva... :-D Nem vagy véletlenül diszgráfiás?
2016. júl. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
84%

Hát én elutasítom, csak hogy meglegyen az örömötök, remélem erre a vallomásra most elélvez néhány pasi.


Nem érzem úgy, hogy ismerkednem kéne akárkivel is, amikor van barátom.

Tudom fura lesz ez nektek és szívbemarkoló, de nem fogom megcsalni senki kedvéért se!



És köszönöm szépen, de nem kell tudnotok nálam jobban a dolgaimat!

2016. júl. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
30%
# 14, bocs, de kívülállóként meg kell jegyeznem, hogy marhára nem érted, mi is a kérdés éppen :D
2016. júl. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
Ha kapcsolatban van egy nő, talán azért hogy a férfi ne rendezzen cirkuszt és ne boruljon ki feleslegesen. Egyébként ha nekem mondaná el az esetleges barátnőm akkor max qrvaanyáznék egyet arra gyökérre aki beprobálkozott, és közben büszke is lennék a barátnőmre.
2016. júl. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
22%

Valószínűleg majdnem egész nap a farkammal "játszanék". xD


Az lenne a legérdekesebb benne, hogy végre megtudhatnám, hogy milyen érzés az orgazmus egy férfinak.


Ha tél lenne, akkor innék másfél liter forralt bort, és aztán mintákat pisilnék a hóba.


Ja, meg kipróbálnám, hogy milyen lehet férfiként biciklizni, mert most olyan nehéz elképzelni, hogy nem lennének útban a golyóim. :-)

2016. júl. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:

17 ez mi?


:'DDD

2016. júl. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
100%
Óh, bocsánat, a 17. hozzászólást - mint arra nyilván mindenki rájött magától is - egy másik kérdéshez akartam írni (mit csinálnánk, ha egy napra pasik lennék), csak elbénáztam valamit.
2016. júl. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
Nálam időnként szoktak, de vagy túl félénkek, és így semmit nem tudok velük kezdeni, vagy csak szexet akarnak, vagy pedig buták, unalmasak, nem érdekelnek. Ritka a normális srác manapság, maradjunk ennyiben. De persze ez a nőkre is igaz.
2016. júl. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!