Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Közepes anyagi helyzetü 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közepes anyagi helyzetü 30 éves férfiként szülőkkel lakvaesélytelen vagyok normális lányoknál? Ok senkit se érdekel?

Figyelt kérdés

Vajon akiknél alapelvàràs ez tudnak e főzni normàlisan vasalni mosni takarìtani?

Szülőkkel élek de nem eltartott hanem 3.felnőttként. Van úgy én főzök porszìvózok kertet félig én csinàlom(bàr nem szìvesen de ha màr beültették),mosok mosogatok .....mintha egyedül laknék 3naponta 3emberre tehàt olyan mintha naponta egyre :)) Tudom van az kép aki szülökkel lakik az lusta igénytelen, kiszolgàltatja magàt.

Amiért nincs : bérhàz nem az én vilàgom,csalàdi 2emberes ugye csalàd is több embert jelöl,exem miatt nagyobb összeget buktam...késö kezdtem fundamentàba.. naivan vàrtam az igazit akivel együtt vesszük ami az én hibàm, elismerem de akkor én màr vakvàgànyon maradok??



#Élet30 utàn #sajàthàz #hàziassàg
2016. júl. 23. 12:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Egy lehetőség van, ha olyan lánnyal ismerkedsz, aki egyedül él saját lakásban, vagy albérletben. Ha tisztességes, akkor megengedi, hogy odaköltözz hozzá és együtt fizessetek mindent. Szerintem ez lenne a korrekt.
2016. júl. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
41%

"Mondtam én olyat, hogy viszont a nőknél ez rendben van?

Nem, ott sem okés! "


Akkor viszont nem gond, ha a kérdezőnek nincs lakása, hiszen a lánynak biztos akad, ő nem futott bele ilyen szerencsétlen helyzetbe, tehát felmehetnek a csajhoz...


Jah, hogy még 35 éves nők is otthon laknak anyucinál, és miközben arról beszélnek, hogy "egy férfinek legyen lakása", közben a tanári fizetéséből egy ablérletet nem képes fenntartani egyedül

2016. júl. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
51%

Huszonévesen még nem ciki, ha az ember egyszerre legalább 2 dolgot csinál mellette(dolgozik+tanul) na de a kérdező egy harmincas férfi. Itt a családalapítas ideje, de legalább egy összeköltözős komoly kapcsolaté, amit nem lehet szülőknél, ha csak nem külön lakásban élnek egy többgenerációs házban.


Most komolyan 2 emberre 30-35 nm bőven elég. Én is lakáshitelt fizetek, tanulok-dolgozok-gyereket nevelek, 38 nmes 2fél+1szobás lakásban élek, családi házba majd akkor költözök, ha többen leszünk. 24 éves vagyok. Huszonéves férfitól elvárnám, hogy ha otthon lakik, tanuljon+dolgozzon (elég a munka, ha a szüleit támogatnia kell akármi okból), de mindenképp törekedjen az önálló életre megtakarítással és házimunkavégzéssel. Ebbe nem fér bele nálam a luxushobbi, mint a búvárkodás vagy a síelés, sem pedig a gyakori külföldi nyaralások vagy a bmw esetleg a 60ezerftos bőrdzseki. Aki önálló életre spórol, az ilyenekre nem költ. Nekem eddig csak rossz tapasztalataim voltak a szüleikkel élő férfiakkal, pedig sokhoz volt szerencsém. Ha a fentiek nem igazak rád, akkor is javaslom, hogy vegyél egy kis lakást, kezd el fizetni a hitelt, és ha összejön egy nő, akivel komolyan tervezhetsz, egyszerűen add el, visszahozza az árát, nem úgy mint az albérlet. Persze ezzel csak pár éve lehetett sokat nyerni, az enyém már a dupláját éri. (És igen a hitel önerő/kezes részéhez kaptam szülői segítséget, de mivel kis értèkű a lakás, nem volt jelentős összeg).


Bennem még az is felmerülne, hogy mit csináltál az elmúlt 11 évben, érettségi óta? Se diploma se lakásnyi megtakarítás. Remélem legalább a munkahelyeden sikerült előrelépni, de akkor valószínűleg nem borítana ki egy albérlet fenntartása vagy a lakáshitel fizetése. Én az életképtelenséged miatt nem ismerkednék veled. Az otthonlakás nem ciki, ha valamit fel tudsz mutatni, de abból, amit írtál úgy tűnik 10 évig lazultál és most, betöltve a 30at várod a megértést a nőktől.


És minden különélő tudja, hogy egészen más otthon besegíteni a házimunkába és a főzésbe, mint mikor minden rád marad mindig, és össze kell hangolnod a lakásfenntartás műveleteit. De csak akkor érted meg, ha majd egyedül élsz.

2016. júl. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
46%

A tesom kepes volt 30 eves koraig anyueknal latni, annak ellenere h volt es van egy extran jol fizeto melohelye (500 plusz kocsi meg juttatasok) de nekunk huhetetlenul jofej szuleink vannak mert azon tul, h mindent megtesznek ertunk, emocionalisan is tamaszok, jokat lehet veluk beszelgetni, megertoek stb....


En sokkal korabban elkoltoztem, pedig en sem akartam de ferjhez mentem szoval adott volt, hogy a ferjem hazaba koltozunk (ex ferj btw). A lenyege a dolognak, h a tesom akkor talalkozott a jelenlegi csajaval, 6 eve egyutt vannak a lanyt egy percig nem zavarta h a tesom nem akar elmenni anyuektol mert kvazi "hozzajuk van nove" kivarta amig a tesom elszanja magat egy lakasvarlasa, es ta daaa a tesom vett egy kecot es elcuccolt, azota is megvannak az eskuvot tervezik.


Hozzateszem anyuek noszogattak h onallosodjon:-)))Sztem nem gax a szuloknel lakni egyaltalan, foleg ha jofejek, inkabb randi ugyileg tud problemas lenni de ha a a lanynak van alberlete akkor minden oke. Szoval nem minden not zavar a mama hotel:-))


En kozben megint ferjhez mentem, de nem zavart volna ha a ferjem a szuleivel elt volna. Amikor eladtuk az akkori lakasunkat de meg nem tudtunk bekoltozni az uj hazba az anyosomekhoz koltoztunk par honapra es annak ellenere, h voltak minimalis nezelteresek szerettem veluk lakni is es ok is velem:-)))Amikor elkoltozunk (fel oraval messzebb kocsival) mindannyian sirtunk, a ferjemet kiveve of korsz:-)))Ne koltozz ha nem muszaj, vagy ha nem erzed ha egy csaj szeret akkor igy szeret.


Masreszt csak a verbunkok (nok v ferfiak) tesznek fel olyan kerdest az elso randin h van e hazad, kocsid, mennyit keresel, ilyet csak egy proli tesz, oket meg jobb elkerulni:-)))

2016. júl. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
78%

Nem olvastam el a kommenteket, azért írok, maximum megerősítem, ha ezt már mások is leírták.



Én szeretem, ha valakinek vannak álmai, céljai, tervei és reális mértékben (tehát egészségére, családi viszonyára ne menjen PL) tesz értük.

Érettségizzen le és szerezzen szakmát, diplomát. Legyen nyelvtudása. Esetleg legyen jogosítványa, a szülei autóját néha akár használja is, hogy legyen vezetési gyakorlata is. Ne adj Isten, ha a szakmája nem versenyképes, nem tud normális munkát szerezni, tanuljon még egy nyelvet, tanulja az eddigit alaposabban, végezzen el másik szakmát estin, levelezőin, hétvégén. (Mostmár 2 szakma is ingyenes!)

Ha sehol se tud elhelyezkedni már hónapok óta, vállaljon el pénztárosi munkát, csomagolás, takarítást (férfiak is lehetnek!), bármit. Ne nyafogjon, hogy 6-ra kell menni vagy hogy álló munka.


Őszintén megmondom, szakítóok, ha a fiú nem tesz magáért.


Ha a fentieket megtette, akkor valószínűleg albérletet tud fizetni! De akár a ~10 év alatt lakásra is tudott spórolni, főleg, ha a szülők ebben segítik is.

Igen, lehet bármi egyéb a háttérben, de fentieket levezetem magamban őszintén szólva, ha egy 30 év körüli férfiről van szó, aki a szüleivel lakik.



Tudok főzni, amit sütök, azt dicsérni szokták. Jelenleg néha egy-egy kínai ételt eszem vagy egyéb, de amúgy hetente többször főzök magamra. Nem tudom, a mosásban mit lehet nem tudni? Szoktam takarítani - bár nem annyit, mint kellene, de ahhoz képest, hogy egyesek havonta vagy többhavonta törölnek csak port...

Vannak saját magam által gondozott növények is.

Sportolni is szoktam.

Most kezdek majd hozzá egy második képzéshez.


Lányként.



Nem szabad megelégedni azzal, ami van - ha rossz -, el kell hinni, hogy lehet jobb is! Csak ki kell lépni a komfortzónából!

... akkor lesz jó albérlet, saját lakás is.

2016. júl. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Hihetetlen módon akad lány akinek ez nem feltétel,sőt oda babázott a pasihoz és az anyjához...
2016. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Em muszaly pesti kecoba koltozni egyebkent ha nm engedheted meg akkor menj agglomeracioba mint hogy vegyel hitelre egy belvarosi lakast
2019. júl. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!