Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Közepes anyagi helyzetü 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közepes anyagi helyzetü 30 éves férfiként szülőkkel lakvaesélytelen vagyok normális lányoknál? Ok senkit se érdekel?

Figyelt kérdés

Vajon akiknél alapelvàràs ez tudnak e főzni normàlisan vasalni mosni takarìtani?

Szülőkkel élek de nem eltartott hanem 3.felnőttként. Van úgy én főzök porszìvózok kertet félig én csinàlom(bàr nem szìvesen de ha màr beültették),mosok mosogatok .....mintha egyedül laknék 3naponta 3emberre tehàt olyan mintha naponta egyre :)) Tudom van az kép aki szülökkel lakik az lusta igénytelen, kiszolgàltatja magàt.

Amiért nincs : bérhàz nem az én vilàgom,csalàdi 2emberes ugye csalàd is több embert jelöl,exem miatt nagyobb összeget buktam...késö kezdtem fundamentàba.. naivan vàrtam az igazit akivel együtt vesszük ami az én hibàm, elismerem de akkor én màr vakvàgànyon maradok??



#Élet30 utàn #sajàthàz #hàziassàg
2016. júl. 23. 12:37
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
27%
Minden nő elvárja, hogy legyen saját lakásod, vagy legalább albérleted. Az nem érdekli őket, hogy miből.
2016. júl. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Sracok ezek mind csak felszines kulsosegek, az igazi ertekek belul vannak!
2016. júl. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
39%

"Sracok ezek mind csak felszines kulsosegek, az igazi ertekek belul vannak!"


Ezt hívják PC (political correct) beszédnek. Mindenki ezt mondja, de a valóság nagyon nem ez

2016. júl. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem nem ciki,és nem gáz,hogy a szülőkkel él a mai fiatal 20-és 30 évesek.

Sajnos sok a szegény ember,akiknek a szülei nem vesznek a gyereküknek lakás,házat, és nem örökölnek ingatlant. :(


Szomorú ,szegény országban kell élnünk,vagy sokan ennyire gazdagok ? hogy saját házuk és saját lakásuk van 20-30 évesen? jó nekik,és örüljenek neki! akinek meg nem telik erre,azt ne nézzék le,mert nem tehetnek róla,sajnos ők szegényebb családba születtek bele!


Ha a szülők megengedik,és megbeszélnek mindent,akkor miért ne élhetne a szülőkkel a gyerekük?

élhet nyugodtan,velük nap mint nap,nem olyan biztos hogy életképtelen vagy lusta lenne ....


Megértelek,

hitelre nem kell venni semmit sem!

inkább a szülőkkel élni,mint hitelre venni házat,lakást,autót vagy bármit is ,mert a hitel előbb utóbb tönkre teszi az embert!


Lehet esélyed lányoknál,lehet társad,aki ezt elfogadja,ne aggódj!

Nehéz az élet!

Sok sikert és szerencsét kívánok neked! 30N

2016. júl. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, van aki elfogadja. Fiam is itt él velünk. Még is vannak hosszabb kapcsolatai. Egy pár négyzetméteres albiba minek nyomorogjon. Sőt van egy üres ház, oda sem költözik át. Ettől függetlenül, csinál kaját, maga takarít, mos, stb. Nem azért él itt, mert mindent megcsinálunk neki.
2016. júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
14es Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Kifejtettél sok mindent..Na másik fő elvárás a diploma azzal ment el minden. Diakhitel aztán mégse fejeztem be, tehát megvan a hitel sajnos már
2016. júl. 23. 13:52
 17/27 anonim ***** válasza:

Illő lenne külön lakni, de nem elsősorban a nők miatt, hanem magad miatt.

Neked is kényelmesebb lenne, ha a hölgyeményt nem anyud előtt vinnéd a szobára.

Ez már felér egy azonnali bemutatással, mert az is.


Az ismerkedés szakaszában magánszférában kell lennetek, kicsit morbid, hogy szinte azonnal bele van véve az anyuka is.

Én nem azt mondom, hogy ne élj a szüleiddel ha barátnőt akarsz, de gondolj bele, hogy fordított esetben neked is kellemetlen lenne, amin a lánynak végig kell mennie.

Rögtön bele van kényszerítve a szülőkkel való ismerkedésbe, holott még nem is biztos, hogy összeilletek és együtt maradtok.

2016. júl. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
65%

"Az ismerkedés szakaszában magánszférában kell lennetek, kicsit morbid, hogy szinte azonnal bele van véve az anyuka is. "


Ez fordítva nem igaz? Mármint azzal semmi gond általában, hogy a hölgy a szüleivel él 30+, és ha felmész hozzá, akkor rögtön anyu-apu-kutya-macska mindenki lemeozik.


Érdekes, hogy erről sosincs szó, hogy a lánynak is jót tenne a különélés, csak a férfiaknál gáz ha otthon lakik, akkor anyuci pici fiacskája

2016. júl. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
70%

sajnálom hogy van hiteled,nem kellett volna felvenni a diákhitelt semmilyen suli,diploma miatt,ez sajnos így alakult,meg kellene próbálni valahogy törleszteni minél gyorsabban ha lehetséges,remélem megoldódik majd ez a problémád!

ha dolgozol akkor jó abból valamit valamennyit mindig ki tudsz fizetni,és kevesebb lesz mindig és mindig,végén nem lesz hiteled!


Az albérlet kidobott pénz,a hitelek tönkreteszik az embert,még szegényebbé teszik nem kellenek ezek!

2016. júl. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

18-as, nem szeretem ha az ember saját maga nézőpontjára akarja lefordítani más véleményét.

Teljesen kiforgatod az egészet!

Mondtam én olyat, hogy viszont a nőknél ez rendben van?

Nem, ott sem okés!

De jelenleg a kérdező esetéről van szó!

2016. júl. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!