Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Közepes anyagi helyzetü 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közepes anyagi helyzetü 30 éves férfiként szülőkkel lakvaesélytelen vagyok normális lányoknál? Ok senkit se érdekel?

Figyelt kérdés

Vajon akiknél alapelvàràs ez tudnak e főzni normàlisan vasalni mosni takarìtani?

Szülőkkel élek de nem eltartott hanem 3.felnőttként. Van úgy én főzök porszìvózok kertet félig én csinàlom(bàr nem szìvesen de ha màr beültették),mosok mosogatok .....mintha egyedül laknék 3naponta 3emberre tehàt olyan mintha naponta egyre :)) Tudom van az kép aki szülökkel lakik az lusta igénytelen, kiszolgàltatja magàt.

Amiért nincs : bérhàz nem az én vilàgom,csalàdi 2emberes ugye csalàd is több embert jelöl,exem miatt nagyobb összeget buktam...késö kezdtem fundamentàba.. naivan vàrtam az igazit akivel együtt vesszük ami az én hibàm, elismerem de akkor én màr vakvàgànyon maradok??



#Élet30 utàn #sajàthàz #hàziassàg
2016. júl. 23. 12:37
1 2 3
 1/27 cukilányka 0.0 ***** válasza:
49%

Szállj le a szopórollerről, mi a baj az albérlettel? 30 évesen csak nem anyádhoz kéne felvinni a nőket...


20L

2016. júl. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
67%
Albérlet magyarban = kis szar 30 nm panel-garzon, havi "ötvené'" jó esetben is. Ami jól működik az amcsiknál (akár 4 szobás HÁZ is bérelhető) annak egy szar balkáni változata jutott el ide.
2016. júl. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%
Ugyanebben a helyzetben vagyok 31 évesen. Albérlet nem ciki, sőt az a gond, hogy a legtöbb nő rögtön azt kérdi, hogy szülőkkel élsz vagy külön. Az nem szempont, hogy saját lakás, banki hiteles lakás, vagy albérlet. De külön kell sajna élni. Itt meg nincs a környékemen egyetlen albi sem. Szívás. Anyámhoz nőt felvinni meg...
2016. júl. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Draga 1es. Ha most elköltözök havi 40ert akkor sajat mikor lessz miből lessz fizetve az autôm q benzin ....mert az is kell a popsitok alá . Valaki jòl megszedi magát rajtam.
2016. júl. 23. 12:51
 5/27 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan,akinek nem gond. Nekem sem lenne az.
2016. júl. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%
nézd a jó oldalát. Akinek ez nem felel meg, az gyorsan le fog pattanni rólad.. Előszűrésre tökéletes!
2016. júl. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
60%
Sajna a legtöbb nő elvárja, hogy legyen legalább albérleted, vagy saját lakásod. Az nem számít, ha 15-20 évig hitelezed, csak az a fontos, hogy legyen kihez költözni. Bezzeg ha a nőnek van lakása és a pasi akar odaköltözni (persze felesbe fizetik a rezsit), akkor szívja a fogát a nő, hogy mi van ezzel, hogy nincs ennek saját lakása. Kérem, nem mindenki kap havonta 250-500 ezer ft-os fizetést, hogy tudja a havi 100 ezres hitelt egyedül állni. Mert más az ha ketten fizetik, 50-50 et beleadva, csak ugye a nők legtöbbje szeret a készbe ülni. Szar világot élünk. Tiszt. a kivételnek.
2016. júl. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
60%
Ha szép a pofid,én elnézem...
2016. júl. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Jut eszembe egy történet falusi haverom (33)agrár vállalkozò. Van saját háza a szülei szomszédja. Sajat ház kipipálva kifizetve. Csak épp disznòk termény traktror alkatrész van benne. Szülei 5szobás házában lakik nővérével (férje külföldön ilyenkor nem ciki hazamenni anyucihoz ne kelljen a másik hàzat fűteni télen annyira ) meg a 3gyerekével. Barátnője a srácnak 24 de sokat alszik nála (falubeliek) .Lány jòban van mindenkivel ott.
2016. júl. 23. 13:18
 10/27 anonim ***** válasza:
81%

Ember!


Saját lakással, kocsival és átlagon felüli anyag helyzettel is esélytelen vagyok a nőknél... Komolyan kérdezed?

2016. júl. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!