Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs 30 év felett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs 30 év felett normális férfi, aki még ki is néz valahogy? Az ilyen pasik már tényleg elkeltek?

Figyelt kérdés

Felmegyek társkeresőre és 30 körül vagy felette, aki normális és el lehet beszélgetni vele az nem néz ki jól. Aki meg jól néz ki, de legalább kinéz valahogy, azzal mind valami baj van. Vagy csak szexet akar, vagy anyuka pici fia, vagy bunkó, vagy a pénzével izmával gizdul stb... egyszerűen hol vannak a normális pasik 30 felett?

33 éves nő vagyok és 4 éve keresem a párom, de egyszerűen semmi.........


2016. júl. 21. 08:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi lennék, neked mit jelent a "legalább kinéz valahogy". Leírhatnád, milyen pasit keresel külsőre, mert lehet, hogy neked van magasan a léc.

De a másik oldalt nézve sem túl jó a felhozatal. Átlagos alakkal rendelkező 30F vagyok, nemrég regeltem egy ismerkedős oldalra. Nem szépségkirálynőt keresek, csak egy olyan nőt, aki intelligens, látszik rajta, hogy alkalmas komoly kapcsolatra, és nem 150 kg. De ahogy nézelődtem, rájöttem, hogy ez is túl nagy elvárás. Nagyon sok kiélt nő van, aki huszonévesen falta a pasikat, a fél város átment rajtuk, most pedig kétségbeesetten keresi a kedves-aranyos pasit, mert nem kell senkinek. Az már csak hab a tortán, amikor gyerekei is vannak, mert apuka lelépett, vagy nem is volt vele. Rajtuk kívül még van a 10 kg vakolatos kategória, ahol nem látni a festéktől a nő arcát, csak a fullba kitett melleit, és a könyöknél hordott táskáját. Mottója: BMW. Maradt még a durván elhízott kategória, aki nem foglalkozik a testével, 110 kg, de egy kigyúrt pasit akar magának. Persze vannak csinos, értelmes nők is, de ők annyi levelet kapnak, hogy örülhetek, ha egyáltalán elolvassa, amit írok, pedig nem azzal nyitok, hogy mikor jön fel egy menetre, nem küldök intim képet, sőt még bunkó sem vagyok.

Szóval normális pasik mindig vannak, csak nem mindig egy kigyúrt macsó személyében kell keresni.


30F

2016. júl. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

"Felmegyek társkeresőre"

Eddig olvastam el. Ostoba vagy!

2016. júl. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
43%

"Ráadásul, ha nőként csinos vagy, határozott, önálló és ne adj isten még eszed is van, akkor vagy beijednek a normális pasik, vagy azt gondolják, hogy veled aztán tuti valami baj van, hogy társkeresőn keresel párt."


Igen, így látja a legtöbb társkeresős nő saját magát, ami inkább így néz ki:

csinos=átlagos, vagy az alatti

határozott=rettenet bunkó

önálló=van 80 ezres fizetése, egyedül lakik örökölt lakásban, szülők támogatják, illetve a volt pasik különböző hozományai

eszed is van=folyamatosan okoskodik, és hülyeségeket beszél.

2016. júl. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem akadnak, de kevesen, és nehéz velük neten "összetalálkozni".

De igazából annyira mások az igények. Lehet, aki nekem amolyan herceg, az neked nem jön be... Szóval nézelődj csak.


Hát és igen, ami zavaró, hogy közben nagyon sok olyan ostromol, aki szóba sem jöhet. Nekem pl ne írjon olyan pasi, aki elvált és vannak gyerekei, ráadásul azokat az exneje neveli.Az se írjon, még nincs 40 se, de már 100 kiló... Ha ilyen idősen társat keres (de vazze, ha társa is van), adjon már magára annyit, hogy ne legyen csupa háj ... Vagy nézelődjön a kövér lányok között...

A kinéz valahogyhoz az öltözködés is számít! Nem kell, hogy piperkőc divatmajom legyen, de azért ne járjon már szakadt, kopott ruhákban, és legalább alkalmakon tudjon rendesen öltönyben megjelenni...

2016. júl. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
81%
Ocsmány, elhízott, irtózatosan hisztis, trampli 35 éves kolléganőm jött össze egy éve egy fiatalabb, vagyonos és jóképű férfival, akivel totál szerelmesek egymásba. Számomra ez kisebbfajta csoda, de ha neki összejött, mikor azt hittem macskás nőként hal meg, akkor bárkinek...
2016. júl. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
13%

Van olyan, aki normális, és még ki is néz valahogy. Nem, nem keltek el mindannyian. :)Rossz helyen ismerkedsz.


Kipróbáltam a netes társkeresést pár hónapig, miért ne alapon, kíváncsi voltam. Sajnos általánosságban elmondhatom, hogy a neten ismerkedők zöme (értsd legalább 90-95%-uk) valamilyen "zsákot" cipel magával, érzelmileg/lelkileg instabil valamilyen szempontból, és viszonylag kevés önbizalommal rendelkeznek (nők/férfiak egyaránt, persze azért volt kivétel, kb. 20-ból 1). Miért is ismerkednek neten, igaz?


Az a javaslatom hogy maradj az élő, személyes ismerkedésnél, sokkal jobb.


32F

2016. júl. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
63%

"Hát és igen, ami zavaró, hogy közben nagyon sok olyan ostromol, aki szóba sem jöhet. Nekem pl ne írjon olyan pasi, aki elvált és vannak gyerekei, ráadásul azokat az exneje neveli.Az se írjon, még nincs 40 se, de már 100 kiló... Ha ilyen idősen társat keres (de vazze, ha társa is van), adjon már magára annyit, hogy ne legyen csupa háj ... Vagy nézelődjön a kövér lányok között...

A kinéz valahogyhoz az öltözködés is számít! Nem kell, hogy piperkőc divatmajom legyen, de azért ne járjon már szakadt, kopott ruhákban, és legalább alkalmakon tudjon rendesen öltönyben megjelenni..."



Életem legjobb döntése volt, amikor ezen a sok hülye baromságon túlléptem, és nem írtam le minden pasit, aki nem volt 100 százalékig az ideálom. Találtam egy tökéletest, aki nem volt 100 százalékig az ideálom, talán 70 százalékig sem. De tökéletes :) 41/n

2016. júl. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
80%

Két kis tanulságos történet következik.


Társkeresőn írt rám egy pasi, annyira külsőre nem jött be, de gondoltam egye fene, épp ráérek, és gyakorlom a nyelvet (németül írt, épp itt nyaralt).

Aztán élőben lepattant rólam a bugyi, mikor először rám mosolygott, annyira jó pasi. És ezt a képek alapján egyáltalán nem gondoltam, tényleg nem fotogén alkat, de élőben nagyon levett a lábamról. 5 hónapig húztuk egymást, sajnos a távolság még mindig nagy úr, de kellemes nyári kaland volt.


A másik pasival is inkább csak unaloműzésből találkoztam, mert annyira nem dobtam el magam tőle. Tipikus anyuci pici fiának tippeltem.

Nagyobbat nem is tévedhettem volna. :)

Maradjunk annyiban, hogy idén volt az esküvőnk.


Ha társkeresőn ismerkedsz, ne sokat adj se a képre, se az "alapadatokra", akivel jól elbeszélgetsz, azzal érdemes találkozni, és élőben dől el minden.

Ha az élő találkozást elutasítod, akkor hagyd a fenébe, mert csak az online bemutatkozás alapján legfeljebb levelezőpartnert fogsz találni.

2016. júl. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
35 alatti pasi, ha nincs különösebb gondja, simán kaphat huszonéves nőt. Még ha van valami gondja, de mellé van pénze, vagy csak jóképű akkor is. Szerintem nézelődj 35-43ig családalapításra szexre meg akármelyik huszonéves kapható.
2016. júl. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!