Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs 30 év felett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs 30 év felett normális férfi, aki még ki is néz valahogy? Az ilyen pasik már tényleg elkeltek?

Figyelt kérdés

Felmegyek társkeresőre és 30 körül vagy felette, aki normális és el lehet beszélgetni vele az nem néz ki jól. Aki meg jól néz ki, de legalább kinéz valahogy, azzal mind valami baj van. Vagy csak szexet akar, vagy anyuka pici fia, vagy bunkó, vagy a pénzével izmával gizdul stb... egyszerűen hol vannak a normális pasik 30 felett?

33 éves nő vagyok és 4 éve keresem a párom, de egyszerűen semmi.........


2016. júl. 21. 08:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%

Sajnos tekintettel arra, hogy te tökéletes vagy, így nehéz lesz pasit találnod...

Vannak 30 fölötti jól kinéző pasik, csak nem a hibát kéne keresni mindegyikben, és elhajtani az összeset az első bakinál, kis királylány. Ha meg nem néz ki elég jól, azon is lehet segíteni, elviheted egy butikba ruhát venni, vagy ajánlhatsz neki egy fodrászt. Kérdés, te mennyit vagy hajlandó feccölni egy kapcsolatba, hogy kialakuljon. Ha semmit, csak várod, hogy a sült galamb a szádba repüljön, jöjjön az ódszpájszherceg a fehérlovon, akkor várhatsz életed végéig.

2016. júl. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
29%

És nézted már a hasonló nőket a társkeresőkön?

Mind kövér, emellé borzalmasan öntelt, hatalmas igényeik vannak, mint anyuci/apuci agyonkényeztetett királylánykái.

És nem értik, miért nincs normális pasi, aki őket szeretné...


Akik meg normális nők lennének, fix, hogy van 4 gyerekük, vagy hatalmas adósságuk.

2016. júl. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
Igen jól látod elkeltek. Több barátnőm is ugyanebben a cipőben jár. 20-as éveikben jöttek-mentek a pasik, harmincas korukra (mire normális tartós kapcsolatot szeretnének), csak néznek, hogy már nincs választék.
2016. júl. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%

No meg a rendesebb 30 év feletti pasik kaptak rengeteg pofont olyan nőktől akik most sírnak utánuk.

Csak ugye 5-10 éves ezelőtt, mikor még huszonéves lány vette fel dobta el a srácokat úgy mint egy ruhadarabot akkor ezek a rendes pasik nem kellett nekik, csak a bunkók.

Akkor ezek a rendes pasik örülhettek, hogy egyáltalán kaptak egy pillantást olyan nőktől mint te, aztán ugye továbbiakban kuss volt nekik és takarodó.

Most mikor már rájöttünk, hogy valójában egy férfi attól férfi, hogy kedves és figyelmes és nem attól, hogy bunkó, már késő bánat.

A rendes fickókat már kifogták azok a nők akik lehet nem néznek ki olyan jól, de legalább nincsenek elszállva maguktól.

Most meg megy a sírás, hogy hol vannak.

Fordítsuk meg a dolgot! Sírjunk az miatt, hogy az értékrendünk, hogy lehet ennyire elk***rva. :)

2016. júl. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%

Szia!

33 vagyok, májusban léptem ki egy kapcsolatból. Csak átmenetileg keltem el most szabad vagyok. Ja és társkeresőn nem találsz meg. A netes ismerkedés tabu nekem.

2016. júl. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
8%
Kuldhetnel egy kepet privatban. Nagyon kivancsi vagyok, hogy te tenyleg annyra jo vetel vagy- e valojaban.
2016. júl. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
foglaltak, úgy ahogy a normális nők. Mit kell ezen meglepődni. ritka és értékes gyémántokat 7 lakat alatt őrzik. az értéktelenek meg bárhol megtalálhatóak.
2016. júl. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

Átérzem a helyzeted, nem egyszerű az biztos!

Ráadásul, ha nőként csinos vagy, határozott, önálló és ne adj isten még eszed is van, akkor vagy beijednek a normális pasik, vagy azt gondolják, hogy veled aztán tuti valami baj van, hogy társkeresőn keresel párt. Én azért reménykedem! :D

32 N (egy éve nincs komoly kapcsolatom)

2016. júl. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Dreed ***** válasza:
52%

Véletlenül nem túl magasra tetted a mércét?

pár évig még válogass,aztán rajtad is meg fog már látszani a kor hidd el,akkor pedig ha rólad fognak így vélekedni,bizony el kell fogadnod majd.

Bár ha 4 év nem volt elég egy neked kedvedre való férfihez,akkor bizony nálad van a probléma.

2016. júl. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

Nem a mércével szokott lenni a baj, az nem is baj, ha magas, hanem a türelmetlenséggel. Én is hasonló cipőben jártam, minden pasiban megtaláltam, hogy miért nem kell, elég hamar. Tíz vígjátékra való szerencsétlen első randin estem túl legalább.


Aztán jött egy pasi, abban is megvolt több teljesen kizáró tényező. Összesen 0,0000001 százalék esélyt adtam neki, vagy még ennyit sem. Az első randik után csak azon filóztam, hogy dobhatnám kíméletesen ezt a szerencsétlent, de azért csak elmentem vele ide-oda. Aztán levett a lábamról, egy éve együtt vagyunk, és nagyon szeretem, senkire sem cserélném le :)


A tanulság csak ennyi: kell adni egy kis esélyt annak, aki kér.

2016. júl. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!