Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire toleránsak a mai nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire toleránsak a mai nők a testi hibákkal szemben?

Figyelt kérdés
pl.: alacsonyság, púpos, bőrhiba, donga láb, pocak, kevés izomzat, csontfejlődési hibák stb stb...
2016. júl. 16. 15:26
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
"Én férfiként vagyok hasonló helyzetben: sokat fogytam, lóg rólam a bőr. Ezen pedig semmi sem fog segíteni." - Orvosok tudnak segíteni, többek között erre is valók, persze, nyilván ez nem SZTK támogatott, de javasolt beavatkozás, ha tudsz rá szánni, vagy gyűjtesz rá. A fogászat sem olcsó, ha olyan beavatkozásra van szükség, mégis érdemes megcsináltatni, gyűjteni rá, mint hagyni hiányosan a fogsort.
2016. júl. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Olyan sokba kerülne, hogy esélytelen számomra. Állami támogatás csak akkor van, ha orvosi segítséggel fogysz, így ez nálam nem elérhető. Kénytelen leszek így leélni az életem. És egyébként sem szívesen feküdnék kés alá... aki elfogad így, elfogad. De egy nő miatt sem fognak megműteni. Ha emiatt egyedül leszek, hát egyedül leszek. Nyugtat a tudat, hogy akinek a testem fontos inkább, az többet nem is lát bennem, csak egy testet. (és fordított esetben sem várnám el senkitől, hogy miattam műtsék)
2016. júl. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Hát, igazából szerintem mindenkinek magának kellene, hogy igénye legyen a saját külsejére. A fogakat sem azért csináltatják meg az emberek feltétlenül, hogy jól nézzen ki, hanem mert a saját egészségük miatt jobb. Én is gyűjtök olyan egészségügyi beavatkozásra, ami nagyobb kiadás lesz, most nem telik rá, de nem legyintek, hogy fogadjanak el, mert nem ennyiről van szó, hanem nekem lesznek kevésbé kellemetlenek a mindennapok, ha elvégeztetem.
2016. júl. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Nos én viszont nem feküdnék kés alá. Ellenérzésem van. Egy fogam is hiányzik, ha érdekel. (nem látható helyen)

Arra sem tellett akkor, mikor kihúzták. Most meg már mindegy, mert rég beforrt. Nekem nem olyan fontos a külsőm, hogy bármeddig elmenjek érte. Nem edzek azért, hogy jobban nézzek ki. (fogyás sem ezért volt) Nem vagyok hiú és nincs bennem álomkép arról, hogyan fogok kinézni. Másrészt sok helyen az orvos sem tud mit tenni vele állítólag. (pl felkar, ott eléggé lóg)

Nem csak 1-2 helyen rossz, az egész testemen voltam elhízva, nem pocakpali voltam, aki csak hasra hízik. Ez akkora összeg lenne, hogy abból már kb egy új autót kapok.

2016. júl. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
#18 az akkor lenne a legtutibb, ha mellette még szemtakarót is viselne mellé, mint a kalózok. Viccen kívül, azt imádnám. :)
2016. júl. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
#25 najo és akkor rumot ne csapjak a hónom alá? Esetleg egy papagáj a vállamra 😂😂🐦
2016. júl. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

#26 dehogynem. Rumot, papagájt, meg....


Még több rumot! :)

2016. júl. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Mondjuk most hogy mondod, úgy leitatom, hogy a hegek már csak a múlt. Kösz a tippet.

Rendelem a hordót. 🍷😂

2016. júl. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
50%

Lehet nyugodtan az ellenkezőjét írni a nőknek, de a saját tapasztalataimat tudom csak írni:

Nyitott gerinccel születtem, ami a járásomon látszik. Amit eddig "kaptam" a nőktől - és gyerekesektől is:

- nevetés a barátnővel;

- nevetés a hapsijával, mert az valami "poénost" mondott neki rám;

- dehonesztáló beszólogatás a családja jelenlétében;

- utánam kiabál a nő: "ennek tolókocsi kellene";

- "ez részeg vagy drogos";

- beszólás, mert azt hiszi bántani akarom;

A jobbik eset, amikor csak néz, de nem kommentál.


Úgy érzem, a mai magyar nők "megértőek".

2016. júl. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
# 29 Időpont ma 07:02 - A tolókocsit nem feltétlenül rosszindulatból mondják, de nem tudom, hogy egészségügyileg indokolt lenne-e. Nagyapámnak is jobb lett volna, ha nem húzzák ezzel az időt, és megigénylik, akkor talán nem esik el, és most nem lenne kórházban élet-halál között.
2016. júl. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!