Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A testi hibákkal rendelkező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A testi hibákkal rendelkező nőknek kevésbé számít a külső inkább belsőre koncentrálnak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok helyes Alig volt barátnőm. Most ismerkedek egy kedves aranyos lánnyal aki viszonylag csinos de vannak testi hibái füle nagyon fura illetve az egyik szeme eléggé érdekesen áll.

Meglepően ismerkedés elején mondta hogy neki nem számít annyira a külső és valóban képcsere után nem tűnt el. Már egy randi is volt és szeretne még talizni. Lehet összefüggés vagy csak véletlen. Amúgy ő lenne az első barátnőm 31 évesen mert a külsőm miatt eddig mindig elutasítottak


2016. febr. 26. 08:08
 1/9 anonim ***** válasza:
hajrá! de ne azért kezdj bele mert más nincs, annak nem lesz jó végde. én amúgy legutóbb egy próbababával próbáltam szemezni, másnap rajta volt hogy elkelt...
2016. febr. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Ismerek egy korombeli nőt,aki babakorában agyvérzést kapott,emiatt picit furán jár,a szeme is furán áll,az arca is erősen aszimmetrikus és ahhoz képest,ahogy kinéz,mégis nagyok az igények.Először is,hogy a csávó legyen egészséges-mondjuk érthető,mert úgy jobban tud neki segíteni a pasas-,magas,jóképű és legyen egzisztenciája.Mondjuk ő legalább bevallja és nem áltat másokat.

Szóval ez még köztük is egyénfüggő,ki mit fogad el jobban.

2016. febr. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. És egy ilyen nő fog valaha ilyen pasit találni
2016. febr. 26. 08:19
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Én is azt gondoltam hogy majd a kriplik talán szóba állnak velem. Ennél nagyobbat már nem is tévedhettem volna!
2016. febr. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2es vagyok ismét:

Ugyan pozitív irányba sokat változott a személyisége,de szerintem még mindig nem olyan szinten,hogy egy jóképűnek mondott csávónál kompenzáljon,aki akárkit megkap.Szóval nem akarom őt a háta mögött bántani,de szerencse kell ahhoz,hogy egy jóképűnek mondott pl. mentő-ápolót felszedjen-direkte eüst hoztam fel,mert általában ők empatikusabbak az átlagnál-.A hangjától sokan megijedtek.Meg ráadásul eléggé szeret írányítani,elég rámenős olykor,amitől elég sok pasi a falnak megy.

2016. febr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb barátnőm mondta, hogy normális ember nem foglalkozik olyan dologgal, amiről a másik nem tehet. Azt figyeld, amiről valóban ő tehet. Amúgy meg ha így gondolkodsz, szerintem éretlen vagy egy párkapcsolatra. Még így 31 évesen is. Lehet, hogy egyáltalán nem kéne neked párkapcsolat. Érdekes, hogy pl. a személyiségéről semmit sem írtál. Amúgy meg bármikor bárkit elüthet úgy egy autó, hogy egy darab ép csont nem marad az arcában. Akkor mi van? Vége a nagy szerelemnek? Nekem a közeli ismerőseim között történt ilyen. Felszínes ember lehetsz.
2016. febr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy az egyetemre, ahova járok, jár egy lány, szőke hajú lány, elég fura, kissé krumpli orral, az ínye gusztustalanul rálóg a fogaira, ez akkor látszik leginkább, mikor mosolyog, lehet, hogy jobb lenne, ha nem is mosolyogna (?), amúgy van egy lila nadrágja...Imád másokat szidni a hátuk mögött. Neki pl. van önbizalma, végülis az a lényeg, hogy legyen, az már más kérdés, hogy mire is.
2016. febr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ismerek egy mozgássérült lányt akit emiatt minden koncerten beengednek a backstage-be.. Gyakorlatilag a magyar underground zenészek zöme levarrta már és semmi esélyed nincs a csajnál ha nem vagy magyar híres zenész... Hiába van brutális testi hibája, sokkal magasabban van nála a léc, mint sok tökéletes testű csajnál...
2016. febr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sok sikert kívánok neked,

a kérdés az személyiség függő,

Lehet társa a csúnya embereknek is,nem csak a szépeknek!


Csak akkor légy kapcsolatba vele,ha komolyan gondolod,és szeretni fogod,ne játsz az érzéseivel,sok sikert!

2016. febr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!