Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg ennyire fontos a külső, tényleg ha jó pasi vagy lesz barátnőd?

Figyelt kérdés

Ismerősök lányok Stb mind mondják nagyon aranyos okos rendes pasi vagyok, nagyon dicsérik a belsőmet milyen jó velem Stb. Mégis szinte alig volt 30 évesen barátnőm mert alacsony vagyok és eléggé elhízott. Vannak ismerős lány barátnőim akik sírnak nekem hogy mennyire borzalmas a pasijuk, mert Túl féltékeny bunkó elviselhetetlen, viszont nagyon jó pasik.

Szintén vannak nagyon jó férfi barát ismerőseim akiről tudom hogy nem lehet elviselni mégis mindig van barátnőjuk, mert valóban nagyon jó pasik. Tehát tényleg ha jó pasi vagy lehetsz bármilyen könnyebben lesz barátnőd mintha nagyon jó pasi vagy belül viszont külsőre nem vagy jó, azaz a külső vonzalom az első


2015. dec. 6. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem hitegetlek, sok nőnek fontos a külső.

De a jó szöveg sokkal fontosabb! Kövér, 170 cm-s, egyáltalán nem jóképű, viszont kivételesen nagydumás ismerősömnek már igencsak sok kapcsolata volt.

2015. dec. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

Mert neked akkor tehát, egyáltalán nem fontos a nő külsőre, ugye? Te minden jöttment külsővel megáldott nővel összejönnél, ugye?


Mellékesen pedig, ha zavar a súlyod, akkor FOGYJ LE, és ne rinyálj, hogy külső így, külső úgy, TEGYÉL ÉRTE, HOGY JOBB LEGYEN NEKED!!


Igen, fontos, mert nem hányingerrel akarom a reggelemet kezdeni, mikor kinyitom a szememet!

2015. dec. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2 es

Nem ezt mondom! Nekem is fontos a külső nyilván, viszont nem jönnék össze olyan nővel akinek jó a külsője, de rossz a belsője, mert nem akarok hányinger kapni a belsőtől

2015. dec. 6. 13:28
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Igen, igaz, de a kérdésed CSAK a külsőre vonatkozott!
2015. dec. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerencsére bőven akad olyan férfi, akiknek jó a személyisége, és a külseje is esztétikus, így az átlagos nőknek nem kell lejjebb adni.
2015. dec. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Nem, a külső nem minden, de igenis fontos. Párom alig magasabb mint én, de imádom, és nem is egy klasszikus férfiszépség, de nem is vágyom olyanra. Sőt, van egy kis pocakja is :)Nekem ő a legjobb: De az igen jelentős elhízás nekem már kizáró ok lenne, aki túlzottan kövér az nekem már ígénytelennek tűnik még saját magával szemben is. Nem szeretnék egy pasit akin két lépcsőtől is csorog az izzadság, az undorító!

Tehát ne rinyáj, menj mozogni és szedj össze emberi formát! Ahelyett hogy itt a nőket általánosítanád!

2015. dec. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem kell jó pasinak lenni, legyél csak átlagos. De az legyél. Ne hízz el, nem kell kidolgozott test, és nem fontos a magasság, egy kis pocak sem baj, de mozogj, sportolj, a saját örömedért is és azért is, hogy a pároddal együtt tudj túrázni, bringázni,táncolni, szexelni vagy amit akartok.
2015. dec. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

A nőknek kizárólag az számít elsősorban,és ha a tökéletes külső megvan,tehát helyesnek születtél,utána jön még majd a többi elvárás...

Átlagos kinézettel emberszámba sem vesznek a nők,ez tapasztalat sajnos.

Sőt hiába adok magamra,hiába vagyok okos,stb.,semmit nem számít addig,amíg nem születtél helyesnek.Ez viszont ugye egy genetikai adottság,ezen változtatni nem igazán lehet....

Innentől fogva pedig,az egész szerencse kérdése,az egész élet.

Mert nem határozhatod meg milyennek születsz,ami az egész életedet nagyban befolyásolja,mert úgy fognak viszonyulni is hozzád az emberek...

Azt sem tudhatod soha,kivel hoz össze vagy kivel nem az élet,tehát még azt sem tudhatod lesz-e valaha olyan másik feled,akivel megértitek egymást vagy nem lesz soha...

24/F

2015. dec. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8


Légyszíves, határozd már meg, hogy mi a helyes fogalma!

És azt is, hogy kinek mi a helyes!

2015. dec. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
13%
8-asé a telitalálat
2015. dec. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!