Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg ennyire fontos a külső, tényleg ha jó pasi vagy lesz barátnőd?

Figyelt kérdés

Ismerősök lányok Stb mind mondják nagyon aranyos okos rendes pasi vagyok, nagyon dicsérik a belsőmet milyen jó velem Stb. Mégis szinte alig volt 30 évesen barátnőm mert alacsony vagyok és eléggé elhízott. Vannak ismerős lány barátnőim akik sírnak nekem hogy mennyire borzalmas a pasijuk, mert Túl féltékeny bunkó elviselhetetlen, viszont nagyon jó pasik.

Szintén vannak nagyon jó férfi barát ismerőseim akiről tudom hogy nem lehet elviselni mégis mindig van barátnőjuk, mert valóban nagyon jó pasik. Tehát tényleg ha jó pasi vagy lehetsz bármilyen könnyebben lesz barátnőd mintha nagyon jó pasi vagy belül viszont külsőre nem vagy jó, azaz a külső vonzalom az első


2015. dec. 6. 13:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
66%
A 8-as egy frusztrált idióta, úgyhogy nem érdemes vele foglalkozni, mert igazi papagáj módjára évek óta ugyanazt az értelmetlen baromságot másolgatja minden kérdés alá. Persze ahhoz már kevés az agykapacitása, hogy felismerje, a hiba az ő készülékében van. De hát lúzerekre mindig szükség van elrettentő példaként.
2015. dec. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!