Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ápolt vagyok, adok magamra....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ápolt vagyok, adok magamra. Ez miért nem elég a nőknek külső terén?

Figyelt kérdés

2016. jan. 27. 22:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Mert nem.
2016. jan. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
Nem mindegy miben nyilvánul meg. Van akinek az is ápoltság, ha csak egy hátig hord egy farmert, pulóvert meg 4 napig fogat meg 3 naponta mos...
2016. jan. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
21%
hát ha bevetted a nők maszlagát hogy a férfi legyen ápolt inteligens papappapa akkor az a te bajod
2016. jan. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Mert az ízlés nem ennyiben merül ki.

Ezek a dolgok ugyanúgy lehetnek jellemzők egy átlagos, egy sportos egy kövér vagy egy sovány emberre is, lehetnek jellemzők dohányzóra és nemdohányzóra.

2016. jan. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én tényleg adok magamra.Sőt,már túlzásba is viszem.
2016. jan. 27. 22:37
 6/17 anonim ***** válasza:
Az is lehet baj, ha túlzásba viszed. Én pl. nem szeretem a pazarlást, és az, hogy túlzásba viszed azt, hogy adsz magadra, ezt is jelentheti. Meg mondjuk az sem feltétlenül jó, ha egy férfi többet tollászkodik, mint egy nő.
2016. jan. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem a nők miatt teszem,ilyen vagyok.
2016. jan. 27. 22:48
 8/17 anonim ***** válasza:
93%

Egy ápolt nő miért nem elég a férfiaknak külső terén?

Na ugye.

Lehetsz ápolt és mellette, kövér, ronda, alacsony, suttyó primitív állat pl...

Amúgy ma ápoltság terén nem tudom ki mit ért.

Amit tapasztalok 90%-ban (tehát nem mindig nem kell sírni):


Az vagy a full igénytelenség, heti kétszer fürdik (nem jó) vagy amikor átmegy rosszabb fajta nőbe és annyira feminin, hogy így nem értem, hogy ez hetero nőknek, miért jó.

Komolyan nőként nézem, hogy lakótársnak biztos tök jó lenne, de így férfinak....


A kérdés full hülyeség. Megkérdezhetted volna, miért nem elég ha nem vagy dagadt?

2016. jan. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
neked talán elég lenne, ha egy 200 kilós 8 általánost végzett nő ápolt és téged akar?!
2016. jan. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nekem csak annyi az elvárásom egy nő/lány felé,hogy ápolt legyen,meg kövér se legyen azért.

Nem kell elferdíteni,nem várom el,hogy bomba teste legyen,csak ne legyen kövér.Ennyi.

Én sportolok,nem vagyok kövér.

2016. jan. 28. 01:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!