Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ápolt vagyok, adok magamra....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ápolt vagyok, adok magamra. Ez miért nem elég a nőknek külső terén?

Figyelt kérdés

2016. jan. 27. 22:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik, hogy neked ennyi az elvárásod akkor más is elégedett kell, hogy legyen ezzel.
2016. jan. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
#11Nem hát,mivel egy nőnek mindig akad,ettől meg el vannak szállva maguktól...
2016. jan. 28. 12:28
 13/17 anonim ***** válasza:
"egy nőnek mindig akad" - mármint micsoda? Komoly kapcsolat vagy olyan, aki csak szexet akar? Mert az utóbbi valóban bármikor akadhat, de talán sok nő inkább az előbbit szeretné, arra meg nem minden nő kelendő.
2016. jan. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Ha komoly kapcsolatra nem is,de szexre bármikor akad egy nőnek.

A sorazotos viszzautasításnál ez is jobb,jót tesz az egónak,mint az előbb is írtam.

2016. jan. 28. 12:55
 15/17 anonim ***** válasza:
Belső is kell a nőknek, nem csak a külső. Írásod alapján is valami megkeseredett érzelmi roggyant vagy. Nem nyerő.
2016. jan. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Direkt kihangsúlyoztam,hogy a külsőről van szó.
2016. jan. 28. 18:48
 17/17 anonim ***** válasza:
A nők el vannak szállva maguktól :) tipikus '24 éves szűz vagyok a nők a hibásak nem én' duma.
2016. jan. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!