Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire toleránsak a mai nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire toleránsak a mai nők a testi hibákkal szemben?

Figyelt kérdés
pl.: alacsonyság, púpos, bőrhiba, donga láb, pocak, kevés izomzat, csontfejlődési hibák stb stb...
2016. júl. 16. 15:26
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
én igen
2016. júl. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
14%

9-es

Volt olyan kérdés már...blbalbal... olvastam az oldalon...balblablbal...aztán azzal jött...blablaaaaaa blaaaa... bezzeg a férfiak....blaaalblaa...

Értem. És mi köze a fenti kérdéshez?


Fasxomba, hogy muszáj ennyire nyilvánvaló érvelési hibákkal tökölni?

Ha férfiakat akarsz mocskolni, akkor tiszteld meg annyira a kérdezőt, hogy olyasmivel érvelsz, amit el is elkövetett. Más emberek párbeszédét legyél szíves a kis fejecskédben tartani és nem hivatkozni rá.

2016. júl. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
25%
Kevés nő toleráns eleve más területeken is az életben. De azért a férfiakat sem kell félteni. :D
2016. júl. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
71%

A kérdező még nem reagált a válaszokra, szóval nem tudjuk, ő milyen nőktől várja el, hogy elfogadják őt olyannak, amilyen.


Mindenki el tud fogadni bizonyos dolgokat, mindenkinek mások ebben a korlátai, nem vagyunk egyformák, és senki nem várhat el úgy elfogadást másoktól, ha ő nem toleráns másokkal, akik szintén tökéletlenek.

2016. júl. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
82%

13-as

Ebben igazad van.

Pl. egy dagadt nőt soha nem tudnék elfogadni.

Egy üvegszeműt vagy sántát sem, a nagyon csúnya fogsorról nem is beszélve.

Ha mondjuk túlzott szőrnövekedése van vagy valami okból megkopaszodott, akkor ezeket tudja tünetmentesíteni, szóval elfogadható. Mondjuk egy karakteresebb orr is az.

2016. júl. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
82%

Kevés izomzat, alacsonyság, pocak, mint donga lábbal és púppal egyenértékű "testi hiba"? :D Az derék.

A kevés izomzat, ha kevés zsírral is társul, akkor számomra még előnyös is. Viszont a többit nem fogadnám el, mondjuk a barátommal azért nem szakítanék, ha pocakot növesztene később.

2016. júl. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Én két dolgot nem tudok elfogadni. A nagyon kopaszodó nőket illetve a nagyon kövér 90 kg feletti nőket. Viszont bármi mást elfogadok. Lehet tolókocsis csúnya foghiányis stb..
2016. júl. 16. 16:22
 18/31 anonim ***** válasza:
És akkor én is szeretnék kérdezni. Szóval kit zavarna az ha mondjuk igen nagy fogyás után a lányon hegek vannak? Has kar comb és mellplasztika nyomai. De mellette a hölgy komoly izomzattal rendelkezik illetve szép ciciket kapott. Na ebben az esetben zavaró ha csóri össze vissza van kaszabolva? 😉
2016. júl. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
95%

18-as

Engem a hegen nem zavarnának, de ha a fogyás után a fölös bőr ilyen lebernyegként lengedez a teste körül, az már igen.

2016. júl. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
49%

#19 Én férfiként vagyok hasonló helyzetben: sokat fogytam, lóg rólam a bőr. Ezen pedig semmi sem fog segíteni. Tudod mit? A legtöbb nő nem fogadja el. Megértem, de attól még szarul esik. Talán épp ezért, de elfogadóbb vagyok én is a másikkal. Bár én alapból sem voltam soha olyan, aki ennyire a külsőségekre ment. Mindig a visszafogottabb, átlagos nők tetszettek, nem a modelltípusok.


25/F

2016. júl. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!