Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem egyenes, miért tart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem egyenes, miért tart több vasat a tűzben egy rendesnek tűnő, társkeresőn fent lévő 28 éves nő?

Figyelt kérdés
Vagy egy nő (én 32 F.), akinek elvileg már komolynak kellene lennie. Beszélgettem vele skypeon 3 szor, egyszer randiztunk, és totál oda van értem, vagyis mindig elmondta, hogy annyira egyezünk, hogy szerinte én vagyok a másik fele. Tanult, diplomás, rendesnek tűnik. Na most én elmentem 5 napra munkámból kifolyólag a Balatonra, nem nagyon beszélek vele, vagyis egyszer telefonon hívtam. Haverom (nagyon jóképű)is fent van társkeresőn, és írja, hogy a csaj, akivel beszélek, folyton jelez neki, hogy mennyire bejön neki haverom. Eléggé rosszul esett a dolog. Naponta többször megnézi az adatlapját, az összes képét likeolta stb. Miért csinálja ezt egy rendesnek tűnő, korából kiindulva érett nő? Elkeserítő. Én már családot szeretnék, azt hittem igazi lehet, de én nem bírom, ha szépfiúkkal beszélget valaki a hátam mögött. Akkor mit várhat az ember a kevésbé rendes (állítom, hogy 10 ből 8 társkeresős nő még több vasat tart a tűzben)nőktől?
2016. júl. 6. 15:54
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Többek között az ilyen dolgok miatt nem társkeresőzök már egy jó ideje. Semmi kedvem ahhoz, hogy szinte vért izzadva összehozzak egy találkozót, közben a helyi macsó meg szinte semmit nem csinál és mégis nála köt ki a nő, mert jóképű. Nem hiányzik az ilyesmi egyáltalán.
2016. júl. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
35%

EGYSZER találkoztál vele és szerinted ez egy komoly kapcsolatnak számít??? Mégcsak nem is vagytok kapcsolatban, nemhogy komolyban. Miért ne beszélgethetne más pasikkal, amikor hozzád még semmi köze? XD

Vagy szerinted ez úgy működik, hogy egyszer találkoztok, akkor az azt jelenti, hogy ti egy pár vagytok? A második találkozón eljegyzés. A harmadikon házasság. A negyediken meg már a válás következik? XD


30/N

2016. júl. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Kedves 30 N. Mindenki más és más. Egyszer volt párom, 2 éve szakítottunk. Én 2 hét alatt 3 szor találkoztam vele, közben egyszer egy másik nővel. Aztán megtudta, hogy nem is jártunk még, de voltam valakivel, akkor nagyon kiakadt, mert neki az már kapcsolatnak számít. Azóta nekem is az már, azért nem szeretem a más fajta felfogást. Persze tudom, sok nő olyan mit te, hogy két hónapja jár pl valakivel, de közben sokszor szexel másokkal, mert a két hónap még nem nagy idő egy kapcsolatban. Te pl ilyennek tűnsz. De nekem más, konzervatívabb az értékrendem.
2016. júl. 6. 17:13
 24/30 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de EGY, azaz egyetlen egyszer találkoztál vele személyesen. Miért zavar, hogy ő ismerkedik? Amíg nem vagytok komoly kapcsolatban, nincs kimondva az exkluzivitás, ne várj tőle semmit.
2016. júl. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
25%
Ja és még annyit, hogy egy tali után az, a duma, hogy odavan érted, állati kamu :) gondolkodj már racionálisan. Egy tali után senki nem lesz oda senkiért.Ha mégis,az betegség.
2016. júl. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
90%
"Beszélgettem vele skypeon 3 szor, egyszer randiztunk, " Akkor már ugy kellene viselkednie mintha a menyasszonyod lenne?
2016. júl. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Nem kell menyasszonyként viselkednie, csak ne így, ahogy most. Arany középút.
2016. júl. 6. 18:16
 28/30 anonim ***** válasza:
Gondolom függője annak, hogy minden férfinek ő kelljen. Velem egyszer olyat eljátszottak, hogy 1 ágyban feküdtünk, és kilestem, hogy egy másik férfival flörtöl facebookon, miközben átkarolom. Ő is rendesnek tűnt, beadta nekem, hogy nem kell senkinek, csak egy kedves férfit szeretne, aki szereti. Tanult, phd diplomás, az egyik legdurvább szakon. Társkeresőzött is. Nők...
2016. júl. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nos, természetes, ha ennyire rajongott érted a szemedben, és mással is ezt teszi, az nem korrekt, és félrevezetett a feléd mutatott viselkedésével, ugyanakkor a többieknek is igazuk van, hogy ez még nem kapcsolat, szóval te sem vagy normális, ha így kiakaszt a csaj. Vele nem folytatod, tálalj ki, és hagyd a fenébe, aztán kezdjen a reakcióddal, amit akar. Én ha eljutok erre a rajongási szintre, akkor az csak egy ember felé él, szóval olyat nem csináltam, hogy mindenkit jaj de imádok. Amíg ez nincs, addig meg találkozok és beszélgetek többekkel is, míg valaki felé nem alakul ki bennem több érzés, és akkor már rá koncentrálok.
2016. júl. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
egyrészt jó tanács: ne szabad hinni senkiben, másrészt pedig ha ő ilyen lazán tolja, akkor te is csajozhatsz mellette, vagy csak simán hagyod őt, hadd élje ki magát, nem ő való neked. Figyelj, sok nő van, akiben lehet bízni, csak azok a nők el szoktak bújni a világban, nem olyan könnyű rábukkanni sajnos, tudod a drágakövek se hevernek szanaszét az utcákon, mert akkor nem érnének semmit, ha olyan sok lenne. :)
2016. júl. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!