Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem egyenes, miért tart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem egyenes, miért tart több vasat a tűzben egy rendesnek tűnő, társkeresőn fent lévő 28 éves nő?

Figyelt kérdés
Vagy egy nő (én 32 F.), akinek elvileg már komolynak kellene lennie. Beszélgettem vele skypeon 3 szor, egyszer randiztunk, és totál oda van értem, vagyis mindig elmondta, hogy annyira egyezünk, hogy szerinte én vagyok a másik fele. Tanult, diplomás, rendesnek tűnik. Na most én elmentem 5 napra munkámból kifolyólag a Balatonra, nem nagyon beszélek vele, vagyis egyszer telefonon hívtam. Haverom (nagyon jóképű)is fent van társkeresőn, és írja, hogy a csaj, akivel beszélek, folyton jelez neki, hogy mennyire bejön neki haverom. Eléggé rosszul esett a dolog. Naponta többször megnézi az adatlapját, az összes képét likeolta stb. Miért csinálja ezt egy rendesnek tűnő, korából kiindulva érett nő? Elkeserítő. Én már családot szeretnék, azt hittem igazi lehet, de én nem bírom, ha szépfiúkkal beszélget valaki a hátam mögött. Akkor mit várhat az ember a kevésbé rendes (állítom, hogy 10 ből 8 társkeresős nő még több vasat tart a tűzben)nőktől?
2016. júl. 6. 15:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
hát attól függ kinek mi a szépfiú..ez élőbe nyilvánul meg,nem egy képen
2016. júl. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
27%

Undorító a mai világ, én amikor rádöbbentem, hogy így működnek manapság az emberek, 8 éve tartós kapcsolatban élek, nagyon naív voltam ezzel kapcsolatban, én még ott tartok, hogy, ha valaki ismerkedik, akkor az egy emberrel, és 100%-ig csak arra az egy emberre koncentrál, de nem. Nekem ez nem is fér bele az értékrendembe. Hagyd őt, biztos van még olyan nő, aki komoly, és nem tart egyszerre több vasat a tűzbe.


25 N

2016. júl. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a legtöbb nőnek finoman sem lehet megmondani, hogy tudom, hogy félrenéz. Vagy rögtön tagad, vagy rögtön mondja, hogy mit kémkedek utána és elzavar a fenébe, hogy már nem kellek neki. Tapasztaltam. Ördögi kör? A mai lányok nagy része félredugós?
2016. júl. 6. 16:01
 4/30 A kérdező kommentje:
Annyira szépfiú, hogy minden héten más lánnyal búik ágyba. Annyi, hogy 193 (mondta) nőt jelölt be, hogy tetszik neki, és 152 mondott rá igent a csajokéspasikon.
2016. júl. 6. 16:03
 5/30 anonim ***** válasza:
54%

Na ezért nincs nekem semmilyen közösségi oldalam...


25 N voltam.

2016. júl. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy van.e olyan, szerintem minden nőre jut legalább 1-2 szépfiú társkeresőn. Hiába teszek én extrát a dologba, vagyis azt hiszem, egy helyes arcú férfi mindent felülír. Mindezt 30 felett is meg kell élni az embernek, ez a sz9rnyűség.
2016. júl. 6. 16:05
 7/30 anonim ***** válasza:
49%

Zavarjon kit érdekel. Csapd ki a balhét, az viszi a pálmát aki leginkább kiáll érte. ez az elvárás egy ilyen nőnél sajna, nem lehet az hogy jó kisfiúsan elé állsz és megmondod hogy Háát én láttam hogy más képét lájkoltad ez így nem jó. Odaáll elé mint egy állat, figyelmet és tiszteletet parancsolva elé és megkérdezed mi a f_t húzza az agyad mégis, mert hogy nem vagy pali madár és tudod a dolgok dörgését. Mondd meg neki a frankót, érezze hogy nem jó amit csinált, aztán hagyd ott a francba, és előbbutóbb elgondolkodik rajta, és keresni fog.

Ez a baj a nőkkel, nem értenek a szépszóból. És hölgyeim! egy mindent eláruló példa.. mikor nem ok nélkül lesz tahó a férfi veletek.

2016. júl. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Jó tanács: soha az életben ne menj fel társkereső oldalakra. Illúzió az egész. Mindig először ismerd meg jól a nőt, legjobb közös baráti társaságból ismerkedni, mert ott bármi rögtön kiderül úgyis, és kisebb az esélye, hogy egy megbízhatatlan nőbe futsz bele. Messziről jött ember azt mond, amit akar, nekem sem lenne ingerenciám arra, hogy azon agyaljak, mikor és kivel b asz át.
2016. júl. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
40%
Mert nő.
2016. júl. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én nem olyan vagyok. Meg ugye még nem a párom, de ,,elvileg" mindketten nagyon ezt szeretnénk. Csak amikor a szemembe mondja, hogy olyan édes vagy, akkor elhiszem, hogy tényleg engem akar. Nem szeretem, ha hátba szúrnak. Ha meg elmondom neki, akkor szemembe vágná, hogy még nem is járunk, nincs jogom hozzá, hogy finoman sem kérdőre vonjam. Volt egyszer egy ilyen esetem, beszélgettem valakivel, akivel már együtt voltunk pár hete. Aztán a legfinomabb módon kérdeztem, hogy bolt ekkor, mert megbeszélte, hogy velem lesz. Hát ekkor jött ki belőle az énje, a bolhából elefántot csinált, a földig leordított, hogy nekem nincs jogom, hogy bármit is kérdezzek tőle, stb. Persze, mint kiderült, más pasival volt. Azóta vele van, kigyúrt Janival.
2016. júl. 6. 16:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!