Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem egyenes, miért tart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem egyenes, miért tart több vasat a tűzben egy rendesnek tűnő, társkeresőn fent lévő 28 éves nő?

Figyelt kérdés
Vagy egy nő (én 32 F.), akinek elvileg már komolynak kellene lennie. Beszélgettem vele skypeon 3 szor, egyszer randiztunk, és totál oda van értem, vagyis mindig elmondta, hogy annyira egyezünk, hogy szerinte én vagyok a másik fele. Tanult, diplomás, rendesnek tűnik. Na most én elmentem 5 napra munkámból kifolyólag a Balatonra, nem nagyon beszélek vele, vagyis egyszer telefonon hívtam. Haverom (nagyon jóképű)is fent van társkeresőn, és írja, hogy a csaj, akivel beszélek, folyton jelez neki, hogy mennyire bejön neki haverom. Eléggé rosszul esett a dolog. Naponta többször megnézi az adatlapját, az összes képét likeolta stb. Miért csinálja ezt egy rendesnek tűnő, korából kiindulva érett nő? Elkeserítő. Én már családot szeretnék, azt hittem igazi lehet, de én nem bírom, ha szépfiúkkal beszélget valaki a hátam mögött. Akkor mit várhat az ember a kevésbé rendes (állítom, hogy 10 ből 8 társkeresős nő még több vasat tart a tűzben)nőktől?
2016. júl. 6. 15:54
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Jogod van hozzá, hogy kérdőre vond, mert ha megtiszteled annyival, hogy nem nyalsz más nőknél, miközben ismerkedtek, akkor ahhoz is jogod van, hogy elkerülj egy ilyen idióta "mindenki Katáját". Nyalja ki a valagadat, mondd meg neki!
2016. júl. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb, igazságtalan mérce, hogy én körül udvarolom, minden érdekességről beszélek vele hetekig, aztán jön a szépfiú, csak szexre hajt, kerek perec ki is mondja, hogy csak arra és csak egyszer kellesz nekem, és aztán végül elmegy vele. Ilyenben is volt részem régen. Hiába itt egyetem bármi, valahogy a mai lányok állítom, hogy 90%-ában nincs érzelmi intelligencia megfelelő szinten. Tisztelet a kivételnek.
2016. júl. 6. 16:17
 13/30 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem, ha 4 hete együtt vagyunk sülve-főbe, akkor legalább azt megkérdezhetem, hogy miért nem volt aznap velem, ha megígérte. Én ilyenkor tud sokszor egy nő, aki szinte ártatlan báránynak tűnt, ordító sakállá változni és kikelni magából.
2016. júl. 6. 16:19
 14/30 anonim ***** válasza:
48%
Merne ordibálni, hidegvizes vödörrel leönteném az ilyen agyatlan 3,14ákat :D
2016. júl. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy bár nem kellene, de az ilyen dolgok, mint a kérdésben szereplő is, árt az önbizalmamnak. Amit ugye a nők megéreznek és taszítani kezdem őket. Ami ugye 30 felett, mikor szép lassan ketyeg az ember biológiai órája, nem túl jó dolog...Mindent megfelelő nővel el lehetne kerülni, de félek nem nagyon van ilyen, persze keresem, csak már fáradok.
2016. júl. 6. 16:21
 16/30 anonim ***** válasza:
Nem lehet nemek között különbséget tenni. A Férfiak és a nők annyira nem bíznak meg egymásban,hogy abszolút önzőek lesznek,és csak a saját érdekeiket nézik,akkor is ha ezzel másokon gázolnak át. Plusz baromi sokat foglalkozik a média a külsőségekkel,ezáltal mindenki a lehető legfullosabb párját keresi. 3 napig csodálja őket a környezetük,aztán mikor figyelmen kívül hagyják őket,már varázsát s értelmét veszti az egész. Hálát adok az égnek,hogy kifogtam az aranyhalam. 😊
2016. júl. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Egy ilyesmi pasival, mert sajnos vannak hasonlók, nem nagyon tudok versenyezni, akármilyen művelten, kifinomultan, kedvesen, érdekesen is teszem ezt. Ott elég sokszor egy szó, hogy szexelünk? Én beindul a kémia, a szavak olyankor le vannak tojva. Lehet 40 es nőkkel kellene ismerkednem, nem tudom...


[link]

2016. júl. 6. 16:25
 18/30 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha szembesítenéd a dologgal? Csak mert ő hülye, még nem minden nő az.
2016. júl. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Lehet szembesítem, hogy tudok a dologról. Bár jó eséllyel el fog küldeni a francba, hogy mivel ő nő, egy nőt sosem lehet kritizálni, mert neki (mivel szép) úgyis akad mind a 10 ujjára 10 jó pasi. Én megvergődhetek és újabb 1-2 évet legyek magányos, mert azért nekem átlagos férfiként nehezebb a dolgom egy ,,hangyányit".
2016. júl. 6. 16:40
 20/30 anonim ***** válasza:
És, ha elküld a francba, mi van? Inkább egy olyan, akinek ennyit érsz, mint várni egy olyanra, akivel összepasszoltok és minden happy? Ne haragudj, de nőként úgy gondolom, hogy ha te inkább szenvedsz egy ilyen mellett, akkor hülye vagy.
2016. júl. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!