Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik fenn vannak társkeresőn. Miért kell csücsöríteni minden képen?

Figyelt kérdés
Természetesen nem mindenki ilyen a képen, de sok van aki ilyen. Azért nem értem mert akiket facebookon is meg tudtam találni, ott nem csücsörítenek, társkeresőn meg igen. Volt erre valami tipp/trükk/trend/tanulmáy, hogy ez vonzó, vagy csak divat lett valahonnan ? Hol van ennek az eredője ? Ki csücsörített először ? :D
2016. júl. 5. 11:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
mert egy elkezdi,és a többi követi,mert akkora hulyék agyilag
2016. júl. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

"Jól van cica, most már lenyelheted"

Nekem csak ez jut ezekről a képekről eszembe. És véletlenül sem ismerkednék olyannal, akinek ilyen profilképe.


Gondolom szexi akar lenni, vagy valami hasonló, elvégre nem olvasókört szervez, hanem dugópajtit keres...

Aki nem, az meg rak ki rendes képet, amin még ruha is van rajta.

2016. júl. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem nézegetem nőként a női felhasználókat, de pasik között is vannak csücsörítősek, ők még rosszabbak, mint a csücsörítős nők... :-D
2016. júl. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Mert rigó szexualizálta az édesanyjukat.
2016. júl. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én a férfiakat nem néze férfiként, de egyszer csücsörítettem tükör előtt pont emiatt. És osztom a véleményed 3as:D. Kösz az eddigi válaszokat, jöhet még.
2016. júl. 5. 11:32
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert agyilag pont annyit érnek és ugyanakkor te pedig pont a selejt kategória után lihegsz.
2016. júl. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy tetszik. Nem értem miért csinálják.
2016. júl. 5. 11:46
 8/12 anonim ***** válasza:
Trendinek hiszi magát. Sajnos a hülyeség ragályos.
2016. júl. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Még a csajoknál úgy "elmegy", bár én nőként sem értem, miért gondolják olyan menőnek, bár én nőként látom őket, nem pasi szemmel, no de a pasik miért csinálják? :-D
2016. júl. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
valaki nézte a kacsák párzási szokását magányában és leadta a drótot h ezt igy kell biztos ez a nyerő
2016. júl. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!