Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megbeszéltem társkeresőn egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszéltem társkeresőn egy randit a lánnyal, de nem jött el. Más is járt már így?

Figyelt kérdés

2016. júl. 1. 10:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Jah.

Lehet, hogy meglátott és élőben nem tetszettél neki. Vagy fosott elmenni a végén. Esetleg balesetet szenvedett ő, vagy valaki a családból és nem tudott eljönni. Vagy ilyesmi.

Ezért kell tali előtt számot cserélni, hogy fel tudd hívni, ha késik, hogy jön e, vagy ne is várd.

2016. júl. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Azóta már volt fent az oldalon, de nem írt vissza semmit csak megnézte az üzenetem...
2016. júl. 1. 10:36
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Én megmondanám neki, hogyha semmi tragédia nem történt körülötte, hogy a jó édes kiskutyájával szórakozzon.
2016. júl. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Velem ilyen még nem volt, vagy legalábbis nem emlékszem rá. Olyan igen, hogy az utolsó pillanatban sms-ben lemondta a randit. Ez azért elég gáz és bunkóság, elég lett volna egy üzenet, hogy nem megy el, még indokolni sem kellett volna...
2016. júl. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

volt, 5 percet vártam, aztán elmentem egy közeli moziba és beültem filmet nézni.


Ne sajnáld az ilyet.

2016. júl. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van ilyen, ezt hívják gerinctelenségnek. Ha már megígérte, akkor menjen el, vagy ha valami közbejött neki, akkor legalább szóljon. Ha kiderül, hogy szándékosan akart neked kárt okozni, akkor én a helyedben valami nyílt felületen közzétenném a sztorit, a csaj nevével együtt, hátha elszégyelli magát, és más is megismeri, hogy milyen ember. Velem olyan volt, hogy második alkalommal találkoztunk volna egy lánnyal, elutaztam, hívtam, hogy hol van, de semmi. Később megint hívtam, semmi. Néztem az e-mailjeimet, semmi. Hazajöttem, erre rögtön rám írt fb-on, hogy költözzek oda hozzá, mert magányos, és nincs semmilyen társasága. Aztán leoltottam, hogy ez nem így működik, meg miatta utaztam el, ott vártam rá, kerestem, de nem reagált, és az volt a válasza, hogy a szakdolgozatához keresett anyagot a könyvtárban, egyébként sem én vagyok az esete. De semmi olyasmi, hogy bocs, vagy valami megbánás, mint aki fel sem fogta, hogy mit csinál. Jó, hát kicsit zakkant volt a csaj, és hibáztam, hogy megbíztam benne, de még előző este is azt írta, hogy neki másnap jó lesz. Nem tudom, de úgy tűnik, mintha a mai világban sok férfi érzelmileg is intelligensebb lenne sok nőnél.
2016. júl. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

#6-os az a csaj vaze!

Tiszta összefüggéstelen dolgokról beszél. :D

Remélem sosem találkozom ilyenekkel.

2016. júl. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Volt azaz ott volt megbeszéltük, hogy xy helyen találkozunk, és az bement a plázába és ott ücsörgött egy padon. Ezt valahogy elfelejtette jelezni, és lemerült a telefonja, aztán haza ment. Próbáltam felhívni mikor már ott vártam 1-2 órája, és utána még én voltam lebaszva, mert ő ott volt, (csak nem azon a helyen ahol megbeszéltük).

Valahogy itt lett elegem, a netes ismerkedésekből.

2016. júl. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
#7: Az a legdurvább, hogy utána meg még fel is hívott, szerencse, hogy éjszakára mindig kikapcsolom a mobilomat, mert reggel amikor bekapcsoltam, jött egy sms, hogy a csaj valami hajnali 2-kor hívott. Én voltam a hibás, mert bár sejtettem, hogy nem egyszerű eset, de próbáltam normálisan hozzáállni a dolgokhoz, úgy voltam vele, hogy ha eleget bántotta őt az élet, akkor én nem akarom bántani, és segítenék neki, ha tudok, de hát ha ő így állt a dolgokhoz, akkor én se tudok mit csinálni. Életem első randija is borzalmas volt, ott normálisabbnak tűnt a csaj, előtte azért elég sok mindenről beszélgettünk, tehát valamelyest ismert engem. Az első randi után megígérte, hogy találkozunk még egyszer, aztán egyszer csak rám írt, hogy feleslegesen ne menjek, úgyse tudna megszeretni, mert akihez első alkalommal nem tud vonzódni, akkor azzal nem foglalkozik. Csak nem értem, akkor miért nem mondta meg, hogy inkább ne találkozzunk megint. Azzal se bántott volna meg jobban, mint ezzel a kis akciójával. Aztán amikor számon kértem tőle, hogy de hát megígérte a második találkozót, akkor csak habogott, meg hogy az még nem jelent semmit. De az élet valahol igazságot szolgáltatott, mert kiderült, hogy neki egy másik faszi tetszett, és a csávókám kedvéért elutazott vagy 200 km-re, és a találkozón az ürge lekövérezte őt. Gonosz dolog, de akkor örültem, hogy legalább neki is jutott egy kis fájdalom.
2016. júl. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem szabad társkeresőre alapozni.

Oda a lányok csak ego növelés miatt járnak "ismerkedni" begyűjtik a sok hízelgést hogy mennyire jól néznek ki, meg direkt húzzák a pasikat, ezzel felmegy egekbe az önbizalmuk, egoistábbak lesznek és a való életbe ezzel tudják hogy pillanatok alatt találnak pasit és még válogathatnak is. A több az már csak amolyan szívatás mert szerintük poén az ha a másikat ugrasszák. De beszéltem egy lánnyal aki nekem elmondta hogy ő egy nagy csalódás miatt így állt bosszút a pasikon hogy húzta az agyukat de semmibe vette őket. Engem is az a csaj vert át, mondta hogy én is pasiból vagyok és érezzem hogy mennyire rossz az ha a lányokat átverik, csak azzal a lányka nem számolt hogy én nem vagyok egy szívbajos ember, max külsőre annak látszok, de én keményen odaszóltam neki ezért a húzásért, nem érdekelt hogy ott vannak a szülei, apja is csak pislogott inkább, nem azért mert kiabáltam a lányával, hanem mert hallotta hogy miket állítok és ezt a kicsi lánya nem bírta lemosni magáról.

2016. júl. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!