Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megbeszéltem társkeresőn egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszéltem társkeresőn egy randit a lánnyal, de nem jött el. Más is járt már így?

Figyelt kérdés

2016. júl. 1. 10:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
51%
A nők csak unalomüzésből vannak fent, kiváncsiságból, nem szabad rá adni mit mondanak, mert úgy sem az lesz
2016. júl. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nálam az a poént, hogy a fentebb elemzett két csaj közül egyiket sem társkeresőn ismertem meg. El tudom képzelni, hogy akkor ott milyenek lehetnek a nők, ha gyakorlatilag anonim módon csinálhatnak bármit, és még felelősséget sem kell viselniük semmiért.
2016. júl. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Jártam már így. Azóta csak olyan helyre beszélek meg randit, ahol a közelben van valami kedvenc helyem: park, bolt, mozi. Aztán ha bukik a randi, legalább nem szomorkodok, hanem megyek oda és kész. Nem kesergek az elvesztegetett időn, lesz egy jó délutánom ettől függetlenül is.
2016. júl. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Egyszer jártam én is így, csak én voltam a g_ci. Megismerkedtem 1 lánnyal, megbeszéltük a randit, csak akkor nem láttuk még egymást képen, leírtuk h pontosan hol találkozunk és milyen ruhában leszünk.

Mentem arra, ő ott állt és nagyon kövér volt, biztos ő volt mert ő volt ott egyedül és pont az a ruha volt rajta. Én meg szimplán elsétáltam mellette mint egy járókelő és soha többé nem jelentkeztem nála.

2016. júl. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Utolso: Tenyleg gci voltal, ennyit siman idalokhetsz neki h bocsi, nem vagy az esetem.

Nekem is volt mar ilyenem, eleg szomoru voltam miatta, de idiotak vannak sokan, szal mindegy.

2016. júl. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Egyszer jártam így. Pár órával később hívott, hogy bocsika, dolga volt, de most már ráér. Sok sikert kívántam a további társkereséshez.
2016. júl. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én két különböző pasival jártam így.

Egyszer a feleség is beállított a randira. (nem tudtam hogy házas)

Akkor fejeztem be a netes társkeresést, amikor jobban jártam volna, ha a pasi el se jön a randira...

25N

2016. júl. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"csak habogott, meg hogy az még nem jelent semmit"

Na, igen, ez a baj. Aki ennyire nem megbízható... mondhatná azt is, hogy majd megbeszéljük.

De megígérni úgy, hogy már akkor TUDJA, hogy nem lesz belőle semmi...

2016. júl. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#18: Hidd el, nekem is nagyon rosszul esett. Jó, hát első randi végén mondtam, hogy én örülnék, ha lenne valamiféle folytatás, azt válaszolta, hogy ez majd kiderül. De megegyeztünk, hogy találkozunk, még előtte is többször váltottunk levelet, és kb. 2-3 hétig éltette bennem a reményt, hogy találkozunk, aztán közölte, hogy ne menjek, mert felesleges. Ez volt életem első randija, és nagyon nagyot csalódtam, mert úgy gondoltam, hogy ha megígéri a második randit, akkor csak nem voltam olyan rossz, és ő is tudta, hogy mennyire érzékeny vagyok, mégis megbántott. Jó, én sem vagyok tökéletes, és tudom, hogy nem lehet velem könnyű, de úgy gondolom, hogy ha valakinek megígérek valamit, akkor nem csinálok segget a számból. Ennél még az is jobb lett volna, ha közli, hogy csak szánalomból jött el velem, és a továbbiakban nem akar semmit. Sokan azzal mentegetőznek, hogy nem akarták megbántani a másikat. Na de azt nem gondolják, hogy a hazugság, a hülyének nézés ugyanúgy sértő?
2016. júl. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

De.

Csak arra már nem tudsz szemtől szemben válaszolni. Attól pedig félnek. Inkább menj el jó messzire, és majd utána tudhatod meg a véleményüket.

De olyan is van, amelyik csak egyszerűen elvágja a kommunikációs csatornákat, aztán ebből majd jöjjél rá, hogy nem akar tőled semmit.

2016. júl. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!