Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs egyenjogúság az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs egyenjogúság az ismerkedésben?

Figyelt kérdés

Többé kevésbé már van egyenjoguság. Nő is dolgozhat vezető pozícióban. Lehet elnök stb. Hivatalosan egyforma fizetést kell kapniuk. Az emancipáció teret hódít.

De ismerkedésben nem ez van, ott általában a férfinek kel udvarolni, teperni. Interneten a nők nem írnak férfiakra stb.


2016. jún. 29. 09:06
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
95%
Az az OKJ-s sulivezető tanár is így gondolkodhatott, mint ez a 47%-os kis gyökér, ezért nem vitte végig a csoportunkat. Mondjuk mondhatta volna már előre, hogy nőket nem tanít, mert akkor nem fizetek oda pár százezer forintot egy engem érdeklő továbbképzésre, és mentem volna másik tanfolyamra. A vicc az, hogy nem lett igaza, mert most munkában azzal is foglalkozom, amiről úgy gondolta, hogy ehhez mi nők hülyék vagyunk, és jól megy, csak vizsgám nincs belőle. :-)
2016. jún. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%
Szóval aki nem tartja mindenben jobbnak és felsőbbrendűnek a nőket, az gyökér. Értem, ezt eddig nem tudtam.
2016. jún. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
97%
Az a baj 47 százalékos, hogy te nemhogy egyenlő félnek tartanád a nőt ahogy kellene, hanem lenézed és kevesebbnek gondolod a férfinál. És ez a nem mindegy.
2016. jún. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%
Hol írtam olyat, hogy kevesebbnek tartanám a nőket, mint a férfiakat? Egyszerűen csak nem vagyunk egyformák. Ezt nem tudjátok megérteni ti feministák, mert férfiak akartok lenni, és mindenáron előjogokat követeltek.
2016. jún. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
96%
47 %-os, te annyira nem vagy képben a női nem és a férfi nem történelmével, hogy nem is értem miért szólsz hozzá ehhez a témához. :D
2016. jún. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
94%
Észre sem veszed, mennyire lekezelő vagy másokkal. Semmi baj, remélem, soha nem lesz veled dolgom az életben személyesen. Ilyen emberek még a barátaim között sincsenek, és ha a rokonaim és egyéb ismerőseim között akad is, nem tartom velük a kapcsolatot. Nem irigylem a (leendő) társadat, és remélem, soha nem lesz lányod, ha mégis, pocsék lesz neki ilyen apa mellett felnőni.
2016. jún. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%

Én megindokoltam észérvek alapján, miért keresnek átlagban többet a férfiak, mint a nők. Erre válaszul lepontozást és személyeskedést kaptam, ellenérveket nem. Ez alapján azt hiszem, nem én vagyok a lekezelő és a gyökér.

Remélem, soha nem hoz össze ilyen feminista, magukat felsőbbrendűnek érző nőkkel a sors. Bár tisztában vagyok vele, hogy a nők többsége ilyen, azért reménykedem, hogy vannak kivételek.

2016. jún. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom honnan szeded ezeket. Èn pl simàn kezdeményeztem, ràírtam arra aki szimpatikus volt, voltak akik nem vàlaszoltak, vagy visszautasítottak mert nem jöttem be nekik és voltak akikkel így ismerkedtem meg, aztàn többnyire kiderült hogy nem passzolunk. Egyszer egy rövidebb kapcsolat is elkezdődött de végül azt is megszakítottam ugyanezen okokból.

Akivel komolyabb lett a dolog (kapcsolat majd hàzassàg) annàl a pasi írt ràm. De ha előbb talàlom meg én őt akkor ràírtam volna. Nincs ebben semmi extra.

A nők is kezdeményeznek. Nem mindenkinek hullik ölébe a pàrkapcsolat lehetősége, vannak akiknek tenni is kell érte.

2016. jún. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Van egy szívemnek kedves mondás: aki udvarol, az dugni akar. Gondolom nem kell magyarázni miért a férfiak udvarolnak... :D
2016. jún. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nők is szoktak kezdeményezni, viszont őket pl. a férfiakkal ellentétben elítélik, ha minden héten mással kavarnak.
2016. jún. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!