Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, szerintetek az ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek az ismerkedésben mi a lány, és mi a fiú dolga?

Figyelt kérdés
Szerintetek hogy néz ki egy jól működő ismerkedés, abban tételesen felsorolva, hogy kitől mi van / lehet elvárva, és az szerintetek mennyi energia- és időbefektetést igényel az adott féltől.

#randi #ismerkedés #feladat #kettős számvitel
2016. jún. 11. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Nincs ilyen. Személy és helyzet függő a dolog.
2016. jún. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

"Nincs ilyen. Személy és helyzet függő a dolog."


Tehát akkor az is simán benne van a pakliban, hogy te kezdeményezel, hívod el valahova, találod ki a programot, te udvarolsz neki, ilyenek?

2016. jún. 11. 19:03
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Én nem ilyen típusú lány vagyok, de ismerek olyat (nővérem), aki pontosan ezt csinálta, mikor megismerte a vőlegényét. Ember függő.
2016. jún. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az egyéni véleményeket kérdeztem, nem pedig valamiféle általános, mindenkire érvényes igazságot.

És mivel írtad, hogy te "nem olyan típusú" lány vagy, aki számára simán benne van a pakliban, hogy pl. ő szervezze a programokat, ezért látszik, hogy a te fejedben is valamilyen szinten szétválnak, hogy számodra mik a férfi és mik a női feladatok - én meg erre vagyok kíváncsi.

2016. jún. 11. 19:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is helyzet és egyénfüggő. Volt már, hogy én vetettemnfel találkát, a programokat kifejezetten szeretem én kitalálni, de a másik fél is fektessen bele energiát, legalább az ötletelésbe. Örülök, ha férfi fizet az első randin, de akkor a második akkor az enyém. Én azt sem várom, hogy a férfi keressen először, ha jó volt a randi, írok, felvetem a következő lehetőségét. Szóval én abszolút rugalmas vagyok ilyen téren, annyi csak, hogy inkább a pasi hívjon el először. Ezt sem azért, mert nekem degradál, hanem nem egyszer kaptam meg, hogy megsértem a férfiasságukat ezzel.
2016. jún. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Az egyéni véleményemet a környezetemből érkező jelek is alakítják. Mivel nem vagyok süket és vak, valamint tudok gondolkodni, ezért, ha azt látom, hogy valaki nőként is kezdeményez, akkor annak ellenére, hogy én nem letudom vonni azt az egyszerű következtetést, hogy ez emberfüggő. Én őszintén leírtam a véleményem. Ennyi. Ennél nincs tovább ragozni részemről.
2016. jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok lány, de azért leírom a véleményem. Szerintem ennek nem kellene így szétválnia, hogy "fiú dolga, meg lány dolga". Egyszerűen aki akar valamit a másiktól lépnie kellene, kapcsolatot teremteni a kiszemeltjével. És ez nemtől teljesen független. A másik dolog, hogy a legtöbb nő, ahogy megfigyeltem teljesen elzárkózik még egy sima beszélgetéstől, udvarias közeledéstől (akár barátilag) és képtelenség közel kerülni hozzájuk. Szóval ha mindenképpen külön kellen választani a "szerepeket" akkor azt mondanám, hogy a nőknek leginkább fogadniuk kellene a közeledést (most nem feltétlen párkeresési/ nyomulásról beszélek) egy egészséges határon belül. A férfiaknak meg elsősorban nyitottabbnak kellene lennie ilyen téren és megtanulni értelmezni a nők által küldött jeleket.
2016. jún. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi a dolguk? Figyelni egymásra.
2016. jún. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En azt szeretem, ha a fiu hiv el a randira es o talalja ki a programot. Szeretem ha minnel kreativabb, mert ha egy olyan programot talal ki, ami szamomra is kedvezo sokkal jobban erzem azt, hogy van eselyunk a jovore nezve
2016. jún. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!