Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs egyenjogúság az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs egyenjogúság az ismerkedésben?

Figyelt kérdés

Többé kevésbé már van egyenjoguság. Nő is dolgozhat vezető pozícióban. Lehet elnök stb. Hivatalosan egyforma fizetést kell kapniuk. Az emancipáció teret hódít.

De ismerkedésben nem ez van, ott általában a férfinek kel udvarolni, teperni. Interneten a nők nem írnak férfiakra stb.


2016. jún. 29. 09:06
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
84%
Nem ér kevesebbet a nők munkája, csak mert nőnek születtem, nem vagyok hülyébb a férfiaknál, annak ellenére, hogy sajnos még mindig él ez az idióta sztereotípia egyes hímsoviniszta hímneműek fejében. Pontosan ezért kellett sok céget végigjárnom. A mostani helyemen a férfikollégák elismerik a tudásomat, és nem ciki nekik, hogy segítséget kérjenek tőlem. A főnököm nem ért ahhoz, amihez én, és egyszer kiejelentette, hogy nem is akar, de végre ez egy olyan cég, ahol nem azt nézik, hogy milyen neműnek születtem, hanem hogy mit tudok.
2016. jún. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
10%

2. Hát azért valljuk be sokszor rájátszanak a nők dolgokra. Ezt a felfogást már én is utálom hogy "Te vagy a férfi ha akarsz valamit akkor teperj értem.

De még itt az se mindegy hogy hogy. a Nő nem ad jeleket, nem mondja hogy mit szeretne mi lenne a jó. Nem. Elvárja a saját fejébe van egy elképzelés egy ideális férfiról, és akkor tudja ezt meg azt meg amazt, ha nem igy ir, ennek alapján akkor tipli..

2016. jún. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
4%
#11 Tudományos tény, hogy férfiak között több a zseni, mint nők között. A férfiak átlagfizetését ők dobják meg. Te magad nem kereshetsz kevesebbet, mint egy (az adott munkakörben) hozzád hasonló képességű férfi.
2016. jún. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
95%
Tudományos tény, persze. Az egyéni képességeket kellene nézni, és akkor talán kiderülne, hogy ez a tudományos tény azért marhaság, mert a nőknek évszázadokon keresztül nem volt alkalmuk bizonyítani, de simán felvesszük a versenyt a férfiakkal...
2016. jún. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
94%

7-es, igen, sajnos van ilyen, nem is kevés. Nem egyszer kaptam meg én is, és nem, nem alfahímekhez mentem oda soha. A barátommal is, amikor erről beszéltünk, hogy neki az is furcsa volt, hogy a második randira én hívtam, az első randira hívásnak pedig egyáltalán nem örült volna.

Ez pedig engem frusztrál, mert én meg szeretek kezdeményezni, aktív lennj a kapcsolat legelejétől...

2016. jún. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb lányba egyszerűen "beleveri" a környezete, hogy ha kezdeményez egy pasinál, akkor könnyűvérűnek, túl "tapadósnak" fog tűnni, meg különben is elrontja a férfi játékát, mert hát MINDEN férfiben ott a vadászösztön, szóval a pasi kb undorodni fog tőle, és ilyet nem szabad, ez rossz dolog.

Nyilván nem ilyen egyértelmű, és van pasi, aki örülne, ha egy lány kezdeményezne, de a lányok többsége ebben a szemléletben nőtt fel, és nagyon nehéz leszokni róla.

Mondjuk olyanok már sokan vannak, akik csak a legelső lépést várják a pasitól, utána már nincs szó "teperésről", szépen működik a kölcsönösség. Aki kényszeresen játssza a Jégkirálynőt, azzal nem kell foglalkozni, ha nem a te stílusod az udvarolgatás. Vannak férfiak, akik tényleg élvezik, ha meghódíthatnak egy nőt, szóval az ilyen lányokat hagyd meg nekik, és kész. :D

2016. jún. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%

#14 Tessék, itt elég grafikont találsz, mind igazolja, hogy a férfiak között gyakoribb a kiugróan magas IQ, mint a nők között:

[link]

Egyszer már belinkeltem nemrég, de az áldozatul esett a random törlő algoritmusnak.

2016. jún. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

ma 11:08

Ez alapján az alacsony iq is gyakoribb a férfiak között, szóval ez eléggé öngól...

2016. jún. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
95%
9-essel nagyon egyetértek!!
2016. jún. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%
#18 Tény, de erről most nem volt szó. Aki alacsonyabb IQ-val rendelkezik, az jellemzően nem szellemi munkát végez, ezért nem számít a munkájában az IQ-ja.
2016. jún. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!