Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, sokat panaszkodtok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, sokat panaszkodtok az itteni pasikra, akik feltételezhetően nem reprezentálják a teljes férfinépességet. Mondanátok konkrét Nickeket, akik szerintetek frusztráltak, nőgyűlölők?

Figyelt kérdés

2016. jún. 22. 14:46
1 2 3 4
 31/39 Titusztitusz ***** válasza:
29-es...És a 20-as hsz? Az semmi??? (Lassan kezdem már megint úgy érezni magamat mint a filmbeli "Bástya elvtárs"...)Ne csináld már...
2016. jún. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
A 20. én voltam, és nem az #1-es válaszoló. Attól, hogy azonos százalék, még lehet különböző felhasználó...
2016. jún. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 Titusztitusz ***** válasza:
Tényleg...Most már látom, hogy nem ugyanaz a hozzászóló voltatok...De ettöl függetlenül a kedves fórumtárs azért egyetérthetett volna veled...Vagy ezek szerint Ő érteni szokta mindig, amiröl beszélni szoktam? Ha így van,akkor elismerésre méltóan okos, és intelligens hölgy lehet...Némelyekkel ellentétben...
2016. jún. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 Költőnő? ***** válasza:
#27 mesélj, mi fáj? :D
2016. jún. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

"Hogy kapom egyik oldalról a neveket, de 4szer annyi srác kérdezi, hogy ugye nincs rajta a listán? :)"


Ez elég durva azért.

2016. okt. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Titusztitusz... én ált. baromira nem értek egyet a mondandóddal, de a nőgyűlölőtől elég messze állsz...


Most nem jut az eszembe a neve, de van egy pasas, aki 2 nicknévvel ugyanazt a fröcsögést küldte el nekem a nők elvárásairól meg hogy minden nő k... . Ezen kívül igazán nőgyűlölő nem írogatott nekem, csak a szokásos legalja, aki minden tök ártatlan posztomra írja, hogy "dugnálak" meg meséljem el, hogy hogy izzadok a harisnyámban meg leokád, amiért túlsúlyos vagyok...

2016. nov. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
37. vagyok, ja de, most látom, hogy más is belefutott a "Rühellem a nőket"-be. Na, ő volt az. Basszus, néha olyan válaszomhoz is hozzáírta, ahol LEÍRTAM, B...KI, hogy engem nem érdekelt a pénz soha egy pasiban, és többet keresek, mint a vőlegényem :D.
2016. nov. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 Titusztitusz ***** válasza:
Szia 36-os...Örülök neki hogy nem tartol nőgyűlölönek,(Még szép, hogy nem vagyok nőgyűlölő...Nők nélkül legjobb esetben is valami híd alatt csöveztem volna mint hajléktalan, valszeg egész életemben,ráadásul a nők testnyílásai nélkül megbolondulnék seccpecc alatt a mai napig is...Hát akkor ugyan minek gyűlölném a nőket?)de azt nem értem sehogyse,hogy miért nem értel egyet sohasem a mondandóimmal? Szerintem pedig nem írok hülyeséget...Inkább ott lehet a gond,hogy NEM ÉRTED a mondandóim lényegét sohasem...Mert NEM ELÉG FIGYELMESEN olvasod a hsz-eimet...
2016. nov. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

"23-as...Nem azért, de szerintem két személyt neveztél meg, mint "javíthatatlan nőgyűlölőt"...Te csak egyre emlékszel?

"



Megragadtad a komment lényegét.

2017. febr. 5. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!