Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez igaz lehet vajon? "Azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igaz lehet vajon? "Azok férfiak, akiknek a mutatóujja hosszabb mint a gyűrűsujja, magas tesztoszteronértékkel bírnak és feltételezhetően sokkal csapodárabbak, mint a többiek. "

Figyelt kérdés
2012. dec. 31. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt én is olvastam, lehet, ugyanabból a könyvből vetted :D

Nekem őszintén szólva, kicsit megalapozatlannak tűnik az ujjméretet a tesztoszteron értékével összefüggésbe hozni, de az logikusnak hangzik, hogy akinek magasabb a tesztoszteron szintje, több felé akarja "elhinteni magját".

2012. dec. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

orvostanhallgatóként azt kell hogy mondjam, hogy ez megalapozatlan, és egy hiteles tanulmányt sem láttam erről, illetőlegesen az ujjméret az teljes mértékben genetikailag van meghatározva, míg a tesztoszteronszintet sokkal inkább környezeti hatások befolyásolják.

nekem hosszabb a mutatóujjam mint a gyűrűs, mégsem tapasztalom, hogy sokkalta "csapodárabb" lennék.

2012. dec. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a könyv nincs meg nekem, csak a hírlevélben olvastam. de valszínüleg egyre gondolunk.
2012. dec. 31. 13:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Senczy Gábor: A nő felemelkedése és tündöklése, hogy konkrét legyek :D Érdekes dolgokat ír, de konkrétan amikor erről dumált, eléggé kétkedőn néztem magam elé.
2012. dec. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja,? Akkor nem. pua.hu
2012. dec. 31. 13:26
 6/9 anonim ***** válasza:

a tesztoszteron a férfiasság-hormon

annak magas a tesztoszteron szintje, akinek elég mély a hangja, nagyon szőrzik, vagy épp fiatalon is kopaszodik

a 80 és halál közt lévő biosztanárom is megmondta, hogy "bizony, aki fiatalon kopasz, az jó az ágyban":D suli meg tele van 30 éves, kopaszodó tanárokkal:D

2012. dec. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát én elég izmos vagyok, és sajnos már kb 20 éves korom óta halántékaimnál kopaszodom, szóval teszto az van bennem bőven, persze csak normális test által termelt nem szintetikusan külön bevitt tesztoszteronról van szó. Ami biztos nekem a középső ujjam a leghosszabb mégis. Csapodárnak csapodár vagyok, ha az azt jelenti,hogy poligámabb típus, nem egy nő mellett leragadós örökre féle.
2012. dec. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

poligámabb típus:D

na, szóval akkor nem igaz a kérdésben leírt:)

2012. dec. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerinted a tesztoszteront a mutatóujjad termeli?
2012. dec. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!