Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, sokat panaszkodtok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, sokat panaszkodtok az itteni pasikra, akik feltételezhetően nem reprezentálják a teljes férfinépességet. Mondanátok konkrét Nickeket, akik szerintetek frusztráltak, nőgyűlölők?

Figyelt kérdés

2016. jún. 22. 14:46
1 2 3 4
 21/39 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Kedves 20-as...Na végre...Erre vártam eddig, most akkor már nyugodt vagyok, hogy minden, és mindenki a régi a mai napon is...Aranyos vagy...Puszi...
2016. jún. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

Engem a regisztrációm napján 12en hívtak nőgyűlölőnek, ebből 5 a légkollektoros kérdésem alatt szerepelt. "Barkácsoló férfiak, van valakinek műszaki rajza a sörkollektorhoz?"


Érdemi válasz nem jött, de kapásból volt 4 pocskondiázó hölgy, meg a sok visszakérdezés egy nő miért ne tudhatna válaszolni??? Erre kértem a segítségét elküldött a ***-ba, másik azt válaszolta nem ért hozzá, de a felháborodás azért megvolt a részéről, miért férfiaktól kérdezem.


Kövér nős kérdésnél beírtam, hogy nekem a nagyon kövér nők nem jönnek be, ott is kaptam az átkot, még a nickem is kitiltásra került.


Beszélgettem egy csajjal, képet is küldőt, volt rajta vagy +50kg. Elmagyaráztam neki nem párkapcsolatot keresek, de levelezni levelezek vele, ha szeretné. Ott is megkaptam, sőt kérdést is írtak ki rám, hogy mekkora nőgyűlölő gyökér vagyok.


Kérdésnél, hogy elfogadható-e, hogy fiatalabb sráccal jár, be mertem írni, hogy kit érdekel én is 6 évvel fiatalabb csajjal járok, mert ők számomra szebbek mint a 30-asok. Itt is kaptam az ívet :)


Az óta sincs olyan hónap, hogy ne kapnám meg a jelzőt :)

2016. jún. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Nos ez a kérdés ezekről a nőgyűlölő egyénekről szólna, akiket megnevezünk.Egyetlen egyet neveztem meg...Erre levagyok pontozva..szép..
2016. jún. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
57%
Na hova tűnt a válaszom?? :O csak nem magára ismert vmelyik elveszett bárányka? Kérdező azért olvasta? :)
2016. jún. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 Titusztitusz ***** válasza:
0%
23-as...Nem azért, de szerintem két személyt neveztél meg, mint "javíthatatlan nőgyűlölőt"...Te csak egyre emlékszel?
2016. jún. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Csak mondom, hogy senki válaszát nem osztályoztam vagy töröltem. Valszeg valaki nem értett vele egyet, hogy gyűlöli a nőket.

2016. jún. 22. 21:37
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem pasi de engem Koltono? irrital a vegtelensegig.


A pasik zometol csak normalis priviket kaptam, sot meg Ruhellem a Noket nickezo pasival is klasszul elbeszelgettem, abszolut nem olyan veszes mint amilyennek hangzik:-))


Egyebkent azt veszem eszre, hogy itt a nok a leggazabbak, foleg akik megcsalos topikok ala kommentelnek, az a frocsoges es ahogy leirjak h kit es hogy tepnek meg,,,,totalis frusztracio es dobbenet:-)))Normal esetben nem kommentelek, olvasgatni es rohogni jarok ide.


Azok a pasik akik igazan gazosak azok nem talalnak meg, de ez az eletben is igy van:-)))

2016. jún. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

27.

Teljesnen igazad van, a nők is megérnének egy ilyen kérdést, de meghagyom másnak.

Én is találkoztam rengeteg idióta nővel itt és néha ijesztő is volt a nagy egyetértésük és 1-1 más véleményen lévőnek a virtuális felkoncolásában.


Mindazonáltal találtam itt pár eszméletlenül aranyos, jó fej és érdekes lányt és akármelyikükre azonnal rámoccannék, ha nem volnék kapcsolatban.

2016. jún. 22. 21:55
 29/39 anonim ***** válasza:

Titusztitusz.


Csak egyet neveztem meg, Jonesy.

2016. jún. 23. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Ipkisz Láb

Rühellem a nőket!

2016. jún. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!