Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, sokat panaszkodtok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, sokat panaszkodtok az itteni pasikra, akik feltételezhetően nem reprezentálják a teljes férfinépességet. Mondanátok konkrét Nickeket, akik szerintetek frusztráltak, nőgyűlölők?

Figyelt kérdés

2016. jún. 22. 14:46
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
51%
Jonesy...igazi frusztrált, nőgyűlölő egyén.
2016. jún. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
nem vagyok rajta a körözöttek listáján? :( *sír*
2016. jún. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Még nem, de elég sok nevet kaptam már privátban...
2016. jún. 22. 15:02
 4/39 anonim ***** válasza:
Inkább ide írjátok a neveket, ne privátba. Így, ha valakinek írnak, akkor tudják, hogy mire számíthatnak! Nagy segítség lenne!
2016. jún. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudok nicket írni, mert azonnal tiltom őket, így a leveleik is törlődnek. Ajánlom másoknak is ezt a módszert. Ezeket a fickókat épp az élteti, ha foglalkoznak velük.
2016. jún. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Látom magára ismert az illető...
2016. jún. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
57%

Van jó pár egyén, de már csak 1-2 névre emlékszem.

Igazából szánalomra méltóak, mert a saját gödrükből köpködnek felfelé.

2016. jún. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Én leginkább az ilyen srácok létszámarányára vagyok kíváncsi.


Férfi vagyok és hitem szerint objektív, nem frusztrált. Emiatt néha megtalálnak és vagy pajtást keresnek bennem a nőgyűlölethez vagy nőnek hisznek és meg akarnak ismerni.


A frusztráltakat erősítik pl galamb sándor és

zsidó fiú, de a frusztráltak királya szerintem Rühellem a Nőket! beszédes nickes gyerek, aki kreált egy óriási levelet(borzalmas helyesírással) és csak azt küldözgeti amolyan körlevél gyanánt.

A butasága, stílusa sztem rosszabb, mint a gyűlölete.


Sztréndzsőr nevű kolléga pl. nem hiszem, hogy frusztrált(hangot legalább nem ad neki), viszont összeszámoltam és 3 hónap alatt 12-szer akart velem megismerkedni. Ez barátok közt is heti 1, szóval már-már van egy creepy stalker-em, aki maga sem tud róla :)

2016. jún. 22. 15:26
 9/39 anonim ***** válasza:
72%

Sztréndzsőr, na igen, ő az aki minden kérdésemre ír egy privit, hogy ismerkedünk-e.

Nagyon próbálkozik, de legalább ő tényleg tesz az ügy érdekében, még ha nem is éppen úgy, ahogy kéne... :)

2016. jún. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 Titusztitusz ***** válasza:
5%
Hölgyeim...Türelmesen várom, hogy végre valaki megemlítse már ezen a kérdésen szerény személyem GYÍK-es azonosítóját...Már az is kész csoda hogy eddig még nem merült fel a nevem itt...Pedighát kaptam már annyi köpködést-pocskondiázást az állítólagos "frusztrált nőgyülöletem" okán különböző hölgyektöl ITT, a nyílt felületen, hogy csak na...Meg leszavazásokat...(Viszont érdekes kontrasztként, a privimre kapott női üzik meg szinte olvadni szoktak el a szerény személyemtöl...A kb. egy éves ittlétem alatt, ha 3 gyalázkodó privit kaptam eddig női nicktöl...De lehet hogy még ennyit se...Viszont kedves, és barátságos hangu üzit meg, szintén női nickektöl, kaptam már annyit,hogy számukat se tudom már...)Szóval nem értem én, hogy mi van itt ma ezen a kérdésen...
2016. jún. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!