Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, sokat panaszkodtok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, sokat panaszkodtok az itteni pasikra, akik feltételezhetően nem reprezentálják a teljes férfinépességet. Mondanátok konkrét Nickeket, akik szerintetek frusztráltak, nőgyűlölők?

Figyelt kérdés

2016. jún. 22. 14:46
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

Tudjátok, hogy mi a poén?

Hogy kapom egyik oldalról a neveket, de 4szer annyi srác kérdezi, hogy ugye nincs rajta a listán? :)

2016. jún. 22. 15:39
 12/39 Titusztitusz ***** válasza:
7%
Kérdező...A prividre kapott listán se szerepel az ÉN azonosítóm? (Ne csináljátok már csajok...Hát mi van ma veletek?)
2016. jún. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Erre nem válaszolhatok, mert a kapott levelek tartalma természetszerűen bizalmas.
2016. jún. 22. 15:56
 14/39 Titusztitusz ***** válasza:
7%
Ez aztán a dodonnai válasz, kérdező...Na mindegy...Akkor várok tovább, hátha valamelyik hölgyemény megemlíti majd végre az én azonosítómat is, mint megrögzött, "frusztrált nőgyűlölőét"...
2016. jún. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 aperitif ***** válasza:
81%
Van/volt egy nick, "gyűlölöm a nőket", vagy valami hasonló, nem tudom pontosan, mert a második levele után letiltottam. Neki az volt a szokása, hogy tök mindegy, mi volt a kérdés, mi volt a válasz, küldött egy kopipasztázott levelet, amiben tételesen felsorolta, hogy miért gyűlöli a nőket.
2016. jún. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

Mi értelme van ennek a kérdésnek, úgy egyébként?


Idiótákat mindenhol találsz, egyszerűen azért, mert ami neked rendellenes, nekik teljesen normális, ettől idióták. Tehát ami neked egy "X" azaz különösebb gondolkodás nélkül törlöd valaki provokáló privát levelét, lehet az éppen ott ül egy kádba és vagdossa az ereit, mert a lányok lehúzták róla a nadrágot és kinevették a fütyije miatt XD

2016. jún. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

Igen, ő engem is megtalált.

Őt kifejezetten sajnálom. Számára vajon van-e visszaút?

2016. jún. 22. 16:53
 18/39 A kérdező kommentje:

16-os

Mint azt írtam volt, én férfi vagyok, nem nekem fáj a srácok tevékenysége.

Az érdekelne, hogy vajon tényleg olyan sokan vannak-e ők vagy csak egy nagyon hangos és látványos kisebbség?

Nem hiszem, hogy olyan sok határeset van köztük, szóval jól meghatározhatóak.

2016. jún. 22. 16:59
 19/39 aperitif ***** válasza:
100%

Ja, ha ez a kérdésed, akkor akkor más a válaszom.

Nem, nincsenek többségben. A legtöbb férfi nem nőgyűlölő. Nagyon elenyésző százalékuk tényleg az, aztán valamivel nagyobb, de még mindig a kisebb rész az, aki valamilyen aktuális, vagy hosszabb ideje tartó frusztráció hatására állítja magáról, hogy ő nőgyűlölő, de amint találkoznak egy lánnyal, ez azonnal meggyógyul Ez kábé olyan, mint a mikor néhány lány szerint minden pasi szemét, mert mind csak azt akarja, mert ő már kettő ilyennel találkozott.

A problémát abban látom, hogy ezek a fiúk egymást hergelik bele, és ez akár káros is lehet.

2016. jún. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
76%

Titusztitusz, hadd örüljön:


Nekem egyből ő jutott eszembe. Viszont frusztráltnak nem tartom. Intelligensen fogalmazza meg a válaszait, és amennyire vissza tudok emlékezni csak olyan esetben kezdi el hangoztatni a nőkről alkotott véleményét, ha annak tényleg köze van a kérdés témájához.


Ettől függetlenül maga a vélemény (itt most konkrétan arra gondolok, amikor egy másik felhasználóval való vita közben kijelentette, hogy az a nő, amelyik nem arra vágyik, hogy a férfiak számára szexuálisan vonzó legyen, az vagy leszbi, vagy aszexuális, hetero nem lehet) sértő és lealacsonyító, akkor is ha ezt ő nem veszi észre. Abba bele sem kezdek, hogy miért nem igaz, mert abból a vitából számomra kiderült, hogy ő semmilyen érvet nem fogad el. Meg nem is azért írom ezt a hozzászólást, hogy vitatkozzak.


Róla ennyit. A kérdésre meg azt tudom mondani, hogy ki kéne deríteni azoknak az embereknek a nickjét, akik tetszőleges "miért hagyott el a barátnőm" típusú kérdésre egyből rávágják, hogy mert minden nő pénzsóvár. Na ők az igazi frusztrált nőgyűlölők.

2016. jún. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!