Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő van aki imádja és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő van aki imádja és nagyon vonzónak találja az alacsony pasikat?

Figyelt kérdés
2016. jún. 16. 17:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
az első tuti nem nő volt, hanem egy magasabb férfi lehetett.
2016. jún. 16. 18:45
 12/14 Költőnő? ***** válasza:
Egy alacsony pasit imádok; az emberem.
2016. jún. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nekem pl bejönnek
2016. jún. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem inkább az alacsonyabbak jönnek be, mint a magasak. De kb. olyan "tökmindegy" kategória, mert nagyon nem számít. A lényeg a belső!

Néhány alacsony ffira nagyon fel tudok nézni, egy velem egymagas pasival pedig randizgattam télen, és messzemenőkig ő volt a legjobb randipartnerem. Sugárzott róla valami ffias tekintély, nagyon megnyerő személyisége volt számomra, és nagyon felnéztem rá. Hihetetlen karizmája volt, és csodálatosan kezelte az embereket. Olyan biztonságban, melegségben volt mellette részem, ami ritka. Néhány magas pasi (tisztelet a kivételnek) ugyanolyan nagy emberként nyit a szememben, és aztán olyan kicsire zsugorodik, hogy .... Szóval nem a magasság teszi a férfiasságot! Lehet nagy embernek is lenni alacsonyként, csak választás kérdése!

2016. jún. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!