Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek bejönnek az alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek bejönnek az alacsony gyúrós férfiak?

Figyelt kérdés
2016. jún. 7. 09:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Igen :)
2016. jún. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nekem az a lényeg, hogy legalább akkora legyen mint én, 165 cm vagyok. A tul magas sem jön be, de a nálam alacsonyabb sem. De még sosem volt gondom, hogy pont a magasság legyen a kizáró ok.
2016. jún. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Egyik legjobb barátom mindössze 168 cm magas, de izomállat. Egy adonisz testre tényleg. 73 kg, ami a magasságához képest látjátok milyen sok. Színizom a srác.


Elég sikeres a nőknél, pedig az arca eléggé átlagos. Persze még az is kell hozzá, hogy amúgy tökös, magabiztos, jó dumás is és mer kezdeményezni.

2016. jún. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
2016. jún. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Gondolom, te alacsony gyúrós vagy. Mesélj a sikereidröl!!!!
2016. jún. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nem. Azt szeretem, ha legalább 1 fejjel magasabb nálam a férfi.
2016. jún. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
21%
Az alacsony férfiak nem jönnek be a nőknek, akár gyúrnak, akár nem.
2016. jún. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
17%

Tehát ha alacsony vagy és társkeresési problémákkal küzdesz, akkor még véletlenül se pocsékold az idődet/pénzedet kondizásra, mert nem sok eredménye lesz, leszámítva, hogy esetleg elégedettebb leszel magaddal.

Egyébként az nő, akit én alacsony pasival látok, az általában vagy:

-tapasztalatlan tizenéves tini (vagy ultraliberális örökifjú), aki még nem állt be a sorba a "többi" közé és nem tulajdonít jelentőséget a magasságnak

-tipikus cicanadrágos/méregdrága ruhákban pózoló gold digger, aki az alacsony pasijával az utcán sétálva vagy az A6-os Audi-ban ülve szinte megfagyasztja maga körül a levegőt és az embereknek totál egyértelmű, hogy kényszerkapcsolatról van szó

-az a tipikus elhanyagolt/átlag alatti "falusi menyecske" típusú nő, aki senkinek sem kell, de a pasi annyira reménytelen helyzetben van, hogy muszáj kompromisszumot kötnie.

2016. jún. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Ember akkor mi legyen?

Azt javaslod az ilyeneknek, hogy álljanak ki az esőbe, hátha megnőnek?

2016. jún. 7. 10:49
 10/20 anonim ***** válasza:
172 centis nőként sajnos nem :D
2016. jún. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!