Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek bejönnek az alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek bejönnek az alacsony gyúrós férfiak?

Figyelt kérdés
2016. jún. 7. 09:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Én egyetlenegy nő nevében tudok nyilatkozni, a magam nevében. A többi nő nevében nem.

1. Nekem nem jönnek be az alacsony férfiak, azt szeretem, ha kb. egy fejjel magasabb a férfi nálam.

2. Gyúrós és gyúrós test között van különbség, szóval nézhet ki valaki ízlésesen izmosan, meg úgy is nézhet ki, mint egy fonottkalács. Az utóbbi nekem inkább félelmetes, mint vonzó.

3. Másféle sporttal is lehet izmosodni, erősödni, nem csak gyúrással.

4. Csak mert nekem nem jönnek be az alacsony férfiak, még vannak nők, akiknek igen. Volt egy kolléganőm, akineknek alacsony a férje, neki kifejezetten az alacsony férfiak tetszettek mindig. Ízlések és pofonok különbözők.

2016. jún. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
66%
Hallgass csak az itteni férfiak életigazságaira a saját szemed helyett. Szerintük csak a magas és helyes és izmos és gazdag és bunkó férfiaknak lehet barátnője, az összes többinek nem. Ha körülnézel az utcán, csak ilyen férfiakat látsz barátnővel az oldalukon, akinél ez mind teljesül?
2016. jún. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
#9: Vagy rád talál a nagy vakszerencse (lehetőleg őszinte boldogsággal karöltve) és nem fogja érdekelni a csajt a magasságod (ez a jóval ritkább eset), vagy pedig hozzám hasonlóan bízol benne, hogy "következő életedben" megajándékoz a sors és 180 fölött leszel, addig pedig kiegyensúlyozottan, a gondokat/megbélyegzéseket figyelmen kívül hagyva próbálod élni az életedet. Sajnos ez tipikusan olyan kritérium, amit ha egy csaj megfogalmaz (az esetek 95%-ban), akkor azt semmi ügyeskedéssel sem fogod tudni kompenzálni (gyúrás, kisugárzás, stílus stb.).
2016. jún. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
56%
Egyébként nem írtad, hogy milyen magas vagy! 175 fölött már nem lehet okod panaszkodásra, mert kb ez tekinthető a lélektani határnak, ami már jóval több nő számára elfogadhatóbb, mint egy 170-es magasság.
2016. jún. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
94%
Jajj emberek, azért mert valaki gyúr attól még nem néz ki úgy mint egy szem málna. Nálunk vannak a terembe az alacsony pasik szép izomzattal rendelkeznek, baromira esztétikus a testük, nem is mérvadó a magasságuk. Szóval ha nem gyúrja magát egy kisebb bolygóvá akkor don't panic, nincs veletek semmi gond. 💪😁
2016. jún. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
74%
Mit értünk gyúrós alatt? Nekem pl. kifejezetten bejönnek az alacsonynak számító, birkózó testalkatú férfiak. Igaz én eleve 153 centi vagyok, szóval nálam még az is jóval magasabb, aki mindenki másnak alacsony.
2016. jún. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nekem nem jönnek be, akár gyúr, akár nem. Pedig csak 162cm vagyok.

Ha gyúr, akkor is csak akkor tetszik, ha nem a 45 kilós csontvázból állnak ki az izomgombócok, hanem azért van rajta hús is lehetőleg.

De ez egy vélemény, nyilván sokan vannak, akiknek mind2 bejön.

Az egyik exem testépítő, ő 189 cm és 106 kiló. Nekem ez a "szép" férfias.

2016. jún. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
82%
Nagy különbség van alacsony és alacsony meg "gyúrós" és "gyúrós" között. Vannak az alacsony, "könnyebb átugrani, mint megkerülni" kategória, kopasz, gazdag, kőbunkó, debil állatok, akik mellett ott virít a szőke, plasztik cicababa meg a bömbi. És lehetnek azok az alacsonyabb férfiak akik normális testalkatúak, de izmosak és edzettek.
2016. jún. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
17es vagyok. Jaj utolsó, itt röhögök, én is ki akartam térni erre a könnyebb átugrani, mint megkerülni dologra, csak nem akartam regényt írni. Kösz, h befejezted helyettem.. 😂😂
2016. jún. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem. A gyúrós férfiak nem tetszenek, tök mindegy milyen magasak.

22L

2016. jún. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!