Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van a nőknek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a nőknek ilyen alacsony elvárásuk?

Figyelt kérdés

NEm testi szinten értem, mert az sokaknak más és más. Hanem lelkiekben, az a pár dolog, az mind alap ami kell nekik.

Rengeteg nővel beszéltem már, mind olyanokat akar, akik szeretik, megbízhatóak, el fogadják úgy ahogy van a nőt, kedves és persze őszinte kell nekik.

De ez szerintem olyan, mint ha azt mondanák, hogy feje legyen.


2014. okt. 1. 15:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Manapság az, hogy valaki teljes szívéből szeressen, már nem alacsony elvárás.
2014. okt. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy meg az elvárások ölik meg a legtöbb kapcsolatot, hisz a szerelem nem így működik, ez nem autóvásárlás.
2014. okt. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
42%
És még azt is hozzá tenném, hogy a külső iránti elvárások viszont nagyon magasak a legtöbb lánynál.
2014. okt. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
31%

Unalmas valóban, semmi értelmeset nem tudnak mondani, csak a sablondumát. Maguk se tudják mit akarnak,vagy szimplán hazudnak.

Én ennél többet akarnék, csak sehol se találom:) Nem azért mert nekem meg túl magasak az elvárásaim.

2014. okt. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hát, nekem elég sok szintű elvárásom van, és csakis azért, mert nem akarok olyat, aki pl csak akar valakit maga mellé, vagy egy....cafka stb. De hogy a fentiek bármelyike is ne lenne alap... Kicsit nehezemre esik elhinni.
2014. okt. 1. 15:21
 6/22 anonim ***** válasza:
Valószínűleg te még sohasem voltál szerelmes, ha az alapján akarsz nőt választani, hogy pl.: szőke a haja, vagy jól tud főzni stb.
2014. okt. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nem kedves 6os...

Főzni én is tudok. Hanem ahogy írtam is, van az a típus, akinek nem kellesz, hanem valaki, akit ölelhet/szeretgethet. Hogy apa pótlék vagy csak simán mindenki helyett pótlék, az már lényegtelen.

De lelki beteg embereket gyógykezelni kapcsolat címén valahogy nem az igazi. Amúgy voltam szerelmes és ott sem lelki beteg nővel voltam.

2014. okt. 1. 15:29
 8/22 anonim ***** válasza:
43%
Úgy gondolom a legtöbb nőnek magasak az elvárásaik külső és lelki szempontból is.
2014. okt. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

A mai nők elvárásai tényleg érdekesek, finoman szólva, mondom ezt nőként.

Kedves kérdező, neked mik az elvárásaid?

Érdekelne egy férfi ma mit akar?

2014. okt. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

9es, a már, akkor maradjunk a belsőnél.:

Mindenképp őszinte, erkölcsösebb a mai normálnál(vagyis alkalmi szex, többes szex, homo vonzalom nélküli), megbízható, legyen nélkülem is normál élete, vagyis ne rám alapozza az egész szociális életét, lehessen vele beszélgetni is, legyen családcentrikus. Ami jó ha megvan: megfelelő önértékelés, lehetőleg lehessen vele vitatkozni, vagyis ha be bizonyítom hogy nincs igaza, akkor fogadja el hiszti nélkül, ne akarjon megváltoztatni, ne akarjon nekem tetszeni,ne akarjon velem egyet érteni se csak azért hogy békesség legyen.

Biztos van más is, de most ez jut eszembe...

Bármilyen fura is, a nők többsége azon bukik el, hogy benne volt más alkalmikban vagy szeretne még.

2014. okt. 1. 15:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!