Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen menyasszonyi ruha áll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen menyasszonyi ruha áll jól vékony alacsony nőknek?

Figyelt kérdés
160cm és 47kg. vok. Csak együtt élünk a párommal, már van két gyerekünk és most jött el az idő hogy össze házasodjunk.De félek hogy röhelyesen fogok festeni a menyasszonyi ruhámban.
2012. jan. 3. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Miért festenél röhelyesen. Amúgy, nem is vagy, naygon alacsony, ez egy átlag női magasság, langaléta akarnál lenni? Ha csinos vagy, akkor bármilyen ruha jól áll.
2012. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Szép magas sarkú cipőt vegyél fel.


És akkor már mindjárt normális a magasságod és bármilyen ruha jól állhat.

2012. jan. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Semmiképpen sem királynős vagy nagy abroncsos fazont, illetve az elöl rövid-hátul hosszú sem előnyös.

Válassz alakot hangsúlyozó, azt követő fazont, lehetőleg abroncs nélkül, vagy rövidebb fazont, szigorúan magassarkúval:

[link]

2012. jan. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, engem mindig alacsonynak mondanak akik körlöttem vannak.Párom 12 éves huga már akkora mint én.:( Egyébként olyat szeretnék ami azért láthatóan bővül lefelé, tehát nem egyenes fazonú.
2012. jan. 3. 14:40
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Én is úgy gondolom, hogy semmiképp sem valami felfújt, habos-babos abroncsos cifraságot válassz mert elnyom a ruha elveszel benne. Egyébként a 160 cm még nem olyan kicsi.

Amit én el tudok képzelni egy klasszikus szabású, lágy esésű, derekat kiemelő(a 47 kilóddal biztos csinos vagy) ruha ami egy kicsit bővül lefelé és van egy kicsi uszálya. Meg egy magassarkú ha bírod az ilyeneket.

Ne legyen sok és nagy díszítés rajta mert az elnyom. Csak amolyan kifinomult eleganciát sugárzó legyen, mint mondjuk egy sima, karcsúsított földig érő estélyi. Na és az ilyenekhez milyen szép fátylakat lehet felvenni:) Teljesen kiemelik egymás szépségét a ruhával.

2012. jan. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én nálad is alacsonyabb vagyok :) valami hasonlóra gondolok :)


[link]

2012. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, na ezek tetszenek nekem is.Nem is állt szándékomban habos babos ruhát választani.:) mégegyszer köszi
2012. jan. 4. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!